CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Figurka cirkusu pro 10. rozšíření
téma založeno uživatelem Eldenroot - 18.3.2017, 17:15

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 8 Eldenroot 8 oludek2 1
#1
Všiml jsem si, že na eshopu spielmaterial.de nabízejí dřevěné figurky podobné té, která bude součástí 10. rozšíření pro Carcassonne 2.0.

Tímto by nám odpadla starost při případné konverzi rozšíření pro starou edici Carcassonne s chybějícími figurkami - tedy alespoň s figurkou cirkusu (na obrázku vlevo nahoře), ty figurky ředitelů se ještě musí vyřešit.

[Obrázek: o6aUcRV.jpg]
#2
Mají ale celkem drahé poštovné! Naštvaný Naštvaný Naštvaný
Když objednávku tak bude lepší, když se domluví co nejvíce lidí! Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#3
Pokud bude předělávka do staré grafiky, tak to rád zorganizuji, ale jen pokud se nás najde dostatek. Nenašel jsi tam nějakou vhodnou figurku pro funkci ředitele?
Odpovědět
#4
(18.3.2017, 19:12)Eldenroot Napsal(a): Pokud bude předělávka do staré grafiky, tak to rád zorganizuji, ale jen pokud se nás najde dostatek. Nenašel jsi tam nějakou vhodnou figurku pro funkci ředitele?

já mám sice obě verze ale koupím cirkus a sken poskytnu pokud to půjde......
[-] 2x   Chmura, Eldenroot
Odpovědět
#5
(18.3.2017, 19:12)Eldenroot Napsal(a): Pokud bude předělávka do staré grafiky, tak to rád zorganizuji, ale jen pokud se nás najde dostatek. Nenašel jsi tam nějakou vhodnou figurku pro funkci ředitele?

 Zatím jsem nehledal, ale kdyby se tam objednávalo, chtěl bych i něco dalšího!
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#6
Uvidíme, taky je tam toho asi vícero co by se mi líbilo... ale to poštovné je masakr, budu to muset ještě zvážit  Naštvaný

@oludek2 - díky! dej pak prosím vědět, vážíme si toho  Mrknutí
Odpovědět
#7
(18.3.2017, 19:12)Eldenroot Napsal(a): Pokud bude předělávka do staré grafiky, tak to rád zorganizuji, ale jen pokud se nás najde dostatek. Nenašel jsi tam nějakou vhodnou figurku pro funkci ředitele?

 Jen budou k mání obrázky karet, tak uvidíme co se s tím dá dělat!
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#8
Myslím, že by šla použít tato figurka jako řiditel cirkusu.

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

#

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#9
Jo, ta by šla, souhlas. Třeba se objeví i originál figurka, počkejme jestli nepřidají do nabídky.  Myslí si svoje
Odpovědět
#10
Nerd Co se týká objednávky figurek tak bych měl zálusk celkem na 40 figurek!

Nepřidá se ještě někdo? Usměvavý Usměvavý Usměvavý
Chmura Zelený meeple
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Figurka mostu pro louku Chmura 11 107 18.1.2024, 15:52
Poslední příspěvek: Mati
  Tower Bridge of London -figurka k rozšíření Chmura 8 1 266 9.11.2020, 22:12
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)