CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Golem
téma založeno uživatelem Chmura - 5.9.2017, 19:07

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Budulman 1 Chmura 28 Eldenroot 5 Jakub Jan František Raszka 1 Karel 1 oludek2 2 PesBobes 3 PetrM 4 Řízek 2 šmoula 3 Tomáš 1
#1
Rozšíření Golem (2017)

 Rozhodl jsem se zveřejnit část karet rozšíření Golem, které bude vydáno ku příležitosti 2. srazu našeho Carcassonne Fóra! Cool

 ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


 -V příloze jsou obrázky bodovacích karet tohoto rozšíření. Mrknutí

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
#2
Už se nemohu dočkat.  Usměvavý  Jen se chci zeptat a neber to prosím, jako kritiku tvé vynikající práce, jak by ty karty vypadaly s použitím fontu Carcassonne?
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#3
(7.9.2017, 13:28)Řízek Napsal(a): Už se nemohu dočkat.  Usměvavý  Jen se chci zeptat a neber to prosím, jako kritiku tvé vynikající práce, jak by ty karty vypadaly s použitím fontu Carcassonne?
 Každá konstruktivní kritika vítána! Mrknutí Zmiňovaný font jsem zkoušel a čísla se mě zdála špatně čitelná (viz příloha) ... Smutný

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
[-] 2x   Jan Groot, Karel
Odpovědět
#4
(7.9.2017, 18:10)Chmura Napsal(a):  
(7.9.2017, 13:28)Řízek Napsal(a): Už se nemohu dočkat.  Usměvavý  Jen se chci zeptat a neber to prosím, jako kritiku tvé vynikající práce, jak by ty karty vypadaly s použitím fontu Carcassonne?
 Každá konstruktivní kritika vítána! Mrknutí Zmiňovaný font jsem zkoušel a čísla se mě zdála špatně čitelná (viz příloha) ... Smutný 

Taky se moc těším, až je budu mít karty u sebe a budu si s nimi moc zahrát. Velký úsměv  Vypadají úžasně. Mrknutí Sice nevím, jaké by to bylo ve skutečnosti s jedním nebo druhým fontem (neumím posoudit čitelnost na vytištěných kartičkach), ale mě osobně se s fontem Carcassonne  zdají hezčí.
Nemám a sháním některá rozšíření (viz. můj profil), kdyby jste někde něco objevili a taky chtěli koupit, dejte vědět, přidám se Vypláznutý jazyk Díky @Karel 
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#5
Dobře nebráním se výměně fontu. Jak se líbí font Carcassonne ostatním?
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#6
Já bych se také přiklonil k fontu Carcassonne. Všechno je lepší, když je to ve stylu Carcassonne. Velký úsměv
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#7
(8.9.2017, 11:46)Řízek Napsal(a): Já bych se také přiklonil k fontu Carcassonne. Všechno je lepší, když je to ve stylu Carcassonne. Velký úsměv

  Dobře může být změníme tedy font!
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#8
Vkládám první kartičku rozšíření Golem a to s židovským hřbitovem. Doufám, že se bude líbit!

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
[-] 3x   Eldenroot, Karel, Řízek
Odpovědět
#9
@Chmura - určitě bych zvolil Carcassonne font tak, aby to pěkně k sobě ladilo. Co se týče první kartičky, moc pěkná, jen menší dotaz - šlo by přidat nějaké stínování nebo upravit ty náhrobky? Jsou tam jako pěst na oko :)
Odpovědět
#10
(10.9.2017, 12:35)Eldenroot Napsal(a): @Chmura - určitě bych zvolil Carcassonne font tak, aby to pěkně k sobě ladilo. Co se týče první kartičky, moc pěkná, jen menší dotaz - šlo by přidat nějaké stínování nebo upravit ty náhrobky? Jsou tam jako pěst na oko :)

 Určitě šlo a chystám se na to! tohle je jen pracovní verze. Usměvavý  Jsem rád, že si toho někdo vůbec všiml...
Chmura Zelený meeple
[-] 2x   Eldenroot, Karel
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)