CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x

Chtěl bych si zahrát s někým z fóra
téma založeno uživatelem Bombe - 20.11.2017, 22:31
Hezký večer všem,

tak jak na to koukám, tak mají zápasy v posledním roce dlouhou prodlevu.
Nicméně to chápu. Času málo a tak dále.

Ale zároveň musím říct, že bych si rád porovnal schopnosti s někým jiným než hraju stále.
JJ máš pravdu - chtělo by to trochu oživit hry mezi sebou. Zrovna včera jsem hrál s

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

. Chtělo by to nějak vyřešit, jak se okamžitě spojit a hrát - asi bych prozačátek doporučil komunikační kanál na discordu - což by ale chtělo, aby se tam přihlásilo více lidí...
Nebo nějakou lištu tady na fóru, kde by mohli být uživatelé , kteří chtějí hrát, ale to nevím, zda-li je možné...
Odpovědět
(21.11.2017, 9:13)šmoula Chtělo by to nějak vyřešit, jak se okamžitě spojit a hrát - asi bych prozačátek doporučil komunikační kanál na discordu - což by ale chtělo, aby se tam přihlásilo více lidí...

Určitě bych doporučil Discord - běží to v prohlížeči, není nutné nic stahovat nebo instalovat... registrace zabere 15 sekund (vyplňuje se jen email a přezdívka). Je to elegantní řešení. Doplním zde nový kanál pro pořádání her/turnajů a shánění protihráčů. Odkaz na Discord je vpravo nahoře po kliknutí na obrázek.

(21.11.2017, 9:13)šmoula Nebo nějakou lištu tady na fóru, kde by mohli být uživatelé , kteří chtějí hrát, ale to nevím, zda-li je možné...

Dobrý nápad, ale vůbec netuším jak to realizovat... spíše mi přijde lepší možnost kombinace Discord a právě fóra, kde se mlže založit do dané sekce téma, že by si chtěl dotyčný zahrát atd. Samozřejmě rád zde přidám cokoliv, aby to usnadnilo shánění protihráčů, bohužel zatím jsem nenašel vhodný a funkční způsob, jak to napravit.
[Obrázek: vBn7y21.png]
[-] 2x   Chmura, šmoula
Odpovědět
myslel jsem to tak , že by si třeba uživatel nastavil něco jako status : "Ready for Game" Velký úsměv
ale Discord si myslím bude zatím ok Usměvavý
A v Discortu můžeš vytvořit statusy ? nebo ty co tam jsou jsou pevně dany ?
Odpovědět
(21.11.2017, 18:09)šmoula A v Discortu můžeš vytvořit statusy ? nebo ty co tam jsou jsou pevně dany ?

Status je buď online nebo away... status je nastaven automaticky dle spuštěného programu v okně (ten status ze zobrazuje po povolení této volby u každého po rozkliknutí jeho profilu). Prostě Discord není na statusy ale na o že tam buď jsi nebo nejsi...  Vypláznutý jazyk

Kanál vytvořen - jcloisterzone - pokud máte lepší tip na název, tak sem s tím!
Odpovědět
Ahoj, ja by som si zahral. Kedy mas cas ?

(20.11.2017, 22:31)Bombe Hezký večer všem,

tak jak na to koukám, tak mají zápasy v posledním roce dlouhou prodlevu.
Nicméně to chápu. Času málo a tak dále.

Ale zároveň musím říct, že bych si rád porovnal schopnosti s někým jiným než hraju stále.
[Obrázek: black-meeple.png]
Odpovědět
niekto na hru ?
Odpovědět
dal bych Usměvavý
vytvořil jsem hru v jcloisterzone - jmenuje se "carcassonneforum" a heslo je "forum"
Asi bych to rád nějak sjednotil - vymyslel název a heslo, které by jsme všichni používali Usměvavý
Já když mám čas, tak nechám klidně klienta zaplyho 2 hodiny a nechám to v liště než si toho někdo všimne Usměvavý
[-] 2x   Chmura, Eldenroot
Odpovědět
(1.12.2017, 18:52)šmoula dal bych Usměvavý
vytvořil jsem hru v jcloisterzone - jmenuje se "carcassonneforum" a heslo je "forum"
Asi bych to rád nějak sjednotil - vymyslel název a heslo, které by jsme všichni používali Usměvavý
Já když mám čas, tak nechám klidně klienta zaplyho 2 hodiny a nechám to v liště než si toho někdo všimne Usměvavý
Odpovědět
šmoula perfektní nápad!
Odpovědět

Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)

This forum uses Lukasz Tkacz MyBB addons.
Forum use Krzysztof "Supryk" Supryczynski addons.