CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
KALENDÁŘ AKCÍ 7. Carcassonne fórum sraz - Olomouc - 30.10. - 1.11.2020
téma založeno uživatelem Chmura - 29.7.2020, 10:52

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 3 Chmura 14 Curuj 1 danka 1 Eldenroot 4 Kamzik 8 Karel 2 PesBobes 3 Petr Blanc 2 Silveralius 3 šmoula 12 Žabža 1
#1
7. Carcassonne fórum sraz - Olomouc 30. 10.-1. 11. 2020

Jeden sraz skončil, ať žije sraz další!

-A už je to zde! Pomalu se blíží již 7. sraz našeho Carcassonne fóra. Tak neváhej a přijeď!

Co můžeš očekávat:
1. Osobní setkání se stejnými nadšenci jako jsi ty sám!
2. Turnaj v Carcassonne (základní hra + 1., nebo 2. rozšíření)
3. Seznámení s dalšími Carcassonne hrami na přání - jak jinak než při hře!
4. Poradna - jak se co hraje (vysvětlení složitějších pravidel i s herní ukázkou)
5. Dílna (výměna zkušeností) - jak vyrábět kartičky, uložení hry, co lze vytisknout na 3D tiskárně a další.
6. Tématické promo rozšíření. V limitované edici určené je pro tento sraz! (zatím v jednání-uvidíme, zda bude...)

KDY: 30. 10. – 1. 11. 2020                                               MOŽNOST PŘÍJEZDU: v pátek 30.10. po 14hod (do 14hod zde probíhá výuka)

ZAHÁJENÍ SRAZU: v sobotu 31.10. v  10 hodin                 KDE: OLOMOUC, U Stadionu 10, Lingua Centrum jazyková škola

Další Informace:
-parkoviště placené 50m od místa 30Kč/hod a to v časech Po-Pá 9-18 hod, jinak free (nemáme barevné zóny)
-lze přespat na místě (vlastní spacák + karimatku)
-topení funkční
-kuchyňka jen provizorní (stůl, mikrovlnka, rychlovarná konvice), potraviny lze chladit za oknem Usměvavý
-potraviny vyžadující ledničku se nedoporučuje nakupovat do zásoby - možnost využít cca 150m vzdálenou Billu

Tabulka na registraci účasti:
- Prosím o potvrzení registrace (vyplnit jméno na fóru/jméno/počet osob/co chcete hrát - ať vím co s sebou vzít).
   Odkaz na tabulku:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Chmura Zelený meeple
#2
Na posledním srazu jsme to naťukli - takže z mé strany z rodinných důvodů nepojedu nikam mimo Olomouc.
V případě, že by se tedy sraz konal v Olomouci, tak organizovat ho nebudu, ale klidně pomůžu. Jako organizítora v Ol. bych asi doporučil @Kamzik - je z Olomouce a se srazy již má zkušenosti.
Pokud by byl sraz mimo Olomouc, tak bych měl "A" (áčko - absenci) ... hold i to se může stát Mrknutí
Odpovědět
#3
Myslím, že Olomouc je perfektní!

Chtělo by to už zjistit zda mají skauti v Olomouci volnou klubovnu. Doporučoval bych stejnou ve které jsme sraz již měli (adresa je: Rooseveltova 101a, Olomouc).  Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#4
Olomouc by byla naprosto super, ale chtěl bych se zeptat, zda by to nešlo ještě o týden posunout? Byl by pro Vás problém termín 30.10.-1.11.? Jinak byste se museli obejít bez nás  Smutný
[Obrázek: black-meeple.png] CARCASSONNU ZDAR!                    PS: Nevíte někdo o výhodném Kolu osudu/Das Schicksalsrad/Wheel of Fortune/Het Rad van Fortuin?
Odpovědět
#5
Olomouc vyzera dobre, datum zatial mi to je jedno.
Offtopic otazka je: Ta Olomouc alebo Ten Olomouc?
Odpovědět
#6
(29.7.2020, 11:45)Bumsakalaka Napsal(a): Olomouc vyzera dobre, datum zatial mi to je jedno.
Offtopic otazka je: Ta Olomouc alebo Ten Olomouc?

"Ústav pro jazyk český AV uvádí u jména Olomouc rod ženský, nicméně v některých oblastech je zvykem používat (nesprávně) rod mužský. Správně je ale rod ženský, ten Olomouc je záležitostí nářečí."

Takže ta Olomouc! Šokován Myslí si svoje
Chmura Zelený meeple
[-] 2x   Kamzik, Žabža
Odpovědět
#7
(29.7.2020, 11:58)Chmura Napsal(a):
(29.7.2020, 11:45)Bumsakalaka Napsal(a): Olomouc vyzera dobre, datum zatial mi to je jedno.
Offtopic otazka je: Ta Olomouc alebo Ten Olomouc?

"Ústav pro jazyk český AV uvádí u jména Olomouc rod ženský, nicméně v některých oblastech je zvykem používat (nesprávně) rod mužský. Správně je ale rod ženský, ten Olomouc je záležitostí nářečí."

Takže ta Olomouc! Šokován Myslí si svoje

jj správně, ten Olomouc je ženského rodu Mrknutí
říkám ten, protože se to říká lépe...ale vím, že to říkám blbě...

Termín mi je vcelku jedno Usměvavý
Odpovědět
#8
Tak přátelé, "dobrovolně pod nátlakem" se ujímám zorganizování podzimního srazu v Olomouci (pro ty, co nebyli na posledním srazu - kdyby jste viděli, jak krásně to ostatní za mě rozhodli ....Vystrašený). Ale samozřejmě to beru.
Takže na výběr jsou dva termíny:
1. = 23. - 25.10. 2020
2. = 30.10.-1.11. 2020
Nejdřív ale zjistím, jak je to s možností to vůbec v této kubovně uspořádat, jestli se něco změnilo atd. Dám vědět.
Zatím ale můžete předběžně dát vědět, který termín vám vyhovuje a kdo by se chtěl zúčastnit.
Tak do toho přátelé!
[Obrázek: green-meeple.png] [Obrázek: blue-meeple.png] [Obrázek: red-meeple.png] [Obrázek: yellow-meeple.png] [Obrázek: black-meeple.png] [Obrázek: pink-meeple.png]
[-] 3x   Eldenroot, Karel, Skubin
Odpovědět
#9
Jsem opravdu hodně rád, že se @"Kamzík" ujal organizování našeho již 7. srazu! 3x HURÁ! Potlesk

-Co se týká termínu tak se rád přizpůsobím většině (oba termíny mě vyhovují).

-Co se týká dopravy tak rád nabídnu své služby!
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Kamzik
Odpovědět
#10
Gratuluju k zvolení organizátorem Palec nahoru . Oba termíny mě vyhovují. Vítěz
Nemám a sháním některá rozšíření (viz. můj profil), kdyby jste někde něco objevili a taky chtěli koupit, dejte vědět, přidám se Vypláznutý jazyk Díky @Karel 
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  KALENDÁŘ AKCÍ 14. Carcassonne fórum sraz - PRAHA 17.-19.11. 2023 Chmura 16 388 1.12.2023, 0:51
Poslední příspěvek: Chmura
  KALENDÁŘ AKCÍ 11. Carcassonne sraz Olomouc (18.-20. listopadu 2022) šmoula 42 889 21.11.2022, 17:37
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  KALENDÁŘ AKCÍ 8. Carcassonne Forum sraz - PRAHA , 19.-21.11.2021 Chmura 65 1195 24.11.2021, 13:41
Poslední příspěvek: Chmura
  KALENDÁŘ AKCÍ 7. Carcassonne Forum sraz - Olomouc , 20.-22.8.2021 šmoula 63 2783 23.8.2021, 18:23
Poslední příspěvek: peťul
  KALENDÁŘ AKCÍ 6. Carcassonne fórum sraz - Praha 24.-26.7. 2020 Chmura 42 9848 29.7.2020, 12:55
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)