CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Carcassonne Amazonas
téma založeno uživatelem vasek2 - 22.8.2016, 18:42

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 8 CoffeeDecoy 5 Eldenroot 9 endomame 2 LukyBil 1 Petr Blanc 1 Petr Hájek 2 peťul 2 vasek2 1
#1
Nova hra od Z-Man bude v Essenu: 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Usměvavý
#2
Popis hry od vydavatelství Z-Man
Citace:Amazonas is a new standalone game in the Carcassonne universe. Explore the Amazon to discover the many animals that live there. Visit villages and walk along the many tributaries of the Amazon River. And this time, victory will require more than clever tile and meeple placements: you’ll need to stay ahead of the competition on the river itself.

[Obrázek: pic3146954.png]

odkaz na další informace a obrázky Boardgamegeek.com:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


-------------------------------------
Další spin-off do čím dál tím větší rodiny Carcassonne. Graficky hodně povedené. Moje první myšlenka - že by odpověď na veleúspěšnou a chytlavou hru Cacao?  Vypláznutý jazyk

Přiložené soubory Miniatury
       
Odpovědět
#3
Děkuji uživateli @vasek2 za informaci o nové variantě Carcassonne.

Vzhled této varianty je opravdu velmi pěkný. Mně tato varianta z části připomíná také Lovce a sběrače, na obrázku jde vidět figurka připomínající chýši a na kartičkách jsou vyobrazeny lesy, řeky a louky. Moc pěkně tam také vypadají figurky "rybářů".

Možná si svou sbírku o tuto variantu rozšířím, první ukázky vypadají moc pěkně Usměvavý
Odpovědět
#4
Spin-offů není nikdy dost, zvláště těch pro Carcassonne  Velký úsměv
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#5
Na stránkách HIG už jsou informace o této hře. Nacházejí se tam také německá pravidla, takže jsem se podíval na herní materiál:
• 65 kartiček krajiny
• 15 kartiček s Amazonkou
• 1 oboustranná startovací deska (o velikosti 2x4 kartičky) na jedné straně pro 2-3 hráče, na druhé pro 4-5 hráčů
• 25 figurek v 5 barvách
• 5 lodí v 5 barvách
• 10 táborů v 5 barvách
• 1 deska s ústím řeky
• 1 bodovací tabulka

Odkaz na HIG:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Německá pravidla:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]




Zvědavost o tuto variantu Carcassonne u mě určitě neutichá, neboť obsah je podle mě opravdu velmi originální a zajímavý.
Odpovědět
#6
Právě k dispozici na Cundco.de

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#7
Designem kartiček trochu připomíná Dobu kamennou, alespoň dle mého soudu.
Odpovědět
#8
Carcassonne Amazonas půjde zakoupit už i u nás! Usměvavý Usměvavý Usměvavý

ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#9
Na Zatrolenehry.cz

jsem našel odkaz na tuto variantu hry - viz obrázky

Přiložené soubory Miniatury
                       

endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#10
Téma k této hře již nějakou dobu je... prosím, příště použít tlačítko hledat :)

-> téma sloučeno s původním
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)