CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Carcassonne - Strážné věže
téma založeno uživatelem Eldenroot - 20.10.2016, 16:06

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Asusik 1 Chmura 1 Eldenroot 2 peťul 1 Valdo 1
#1
Jak bylo avizováno v tématu o novinkách z Essenu 2016, tak nové minirozšíření pro Carcassonne v2 je nyní k dispozici na eshopu Cundco.de

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



[Obrázek: Wachtu-rme.jpg]
[-] 3x   borks, Chmura, peťul
#2
Je k tomuto rozšíreniu nejaký slovenský návod? Mám ho objednané priamo od výrobcu
Odpovědět
#3
(24.11.2016, 19:43)Valdo Napsal(a): Je k tomuto rozšíreniu nejaký slovenský návod? Mám ho objednané priamo od výrobcu

  Zatím ne, ale máme v přípravě český návod!
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#4
Zde máme textovou verzi českého návodu:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



Grafická verze se připravuje.
[-] 2x   Chmura, Eldenroot
Odpovědět
#5
Ještě čekám jak dopadne výroba na německém fóru. Až něco bude venku, dám vám ze vědět. Nejraději bych měl obě verze, jak od Chmury, tak tu německou :)
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#6
Toto "dvojkové" rozšíření mne zaujalo. Myslím že přináší hezký nový prvek. Až se divím, že nás to samotné nenapadlo : - )

Také mne potěšili borci z cundco.de, v úterý objednáno - včera bylo ve schránce (patrně už zaměstnali vánoční posily)
A protože jsem něco malého přihodil, vešel jsem se do Santa Clausovské akce a i Spiel 16 je doma : - )

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

neváhejte, 11. se blíží)

Už se těším @peťul na vždy krásnou podobu českých pravidel.

Ještě mně napadlo.
Bonusová karta Spiel16 je tak vyvedená, že je škoda jen ji přiložit.
Co ji třeba použít k "ukradení města", a protože jsme v době rytířských turnajů provést to rytířsky.

Při přiložení této karty (a jen této) můžeme porušit základní pravidlo a při již obsazeném městě (o síle 1 rytíře) můžeme na právě přiloženou kartu Spiel16 (rytířský souboj) umístit svého rytíře. Nastává souboj. A protože do souboje jdeme jen v případě, že vyhrajeme (což se skutečně stane) město získáváme a soupeřův rytíř se vrací do zásoby soupeři.
K rytířskému souboji dojde jen tehdy, pokud se jedná o souboj jednoho rytíře proti druhému. Je-li ve městě již více rytířů platí základní pravidla (k souboji nedojde a nelze město převzít).

Přiložené soubory Miniatury
       
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)