CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Stojánek na KARTY a FIGURKY
téma založeno uživatelem Chmura - 25.10.2016, 22:19

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
0Marty0 2 borks 2 Chmura 15 danka 1 Eldenroot 7 PesBobes 3 Skubin 2 šmoula 13
#1
Stojánek na KARTY a FIGURKY

-Dnes jsem narazil na zajímavý stojánek na karty a figurky. Myslím, že vypadá velice stylově! (foto v příloze)

Přiložené soubory Miniatury
       
Chmura Zelený meeple
#2
tak to je husty Usměvavý
to se beztak používá, když se hraje se 3 kartami "v ruce" Usměvavý
jen nevím Chmuro, kam to do té své krabice dáš Velký úsměv
Odpovědět
#3
Nemám slov Prosím pěkně to se do krabičky nevejde!
Ale ta moje krabička je jen první pokus jak uskladnit tolik rozšíření. Mrknutí  Chtěl bych prosím pěkný dřevěný kufříček..... Usměvavý

_______________________________________________________________________________________________________

-No když vezmeme v úvahu, že Carcassonne je momentálně pro 8 hráčů tak tyhle stojánky zaberou docela dost místa!
 Chtělo by je to vymyslet skládací! Mrknutí  Nenapadá tě něco?
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#4
právě jsem nad tím přemýšlel, protože jestli bych si to tisknul, tak to bude sakra spotřeba plastu Velký úsměv
ale s nějakýma "západkama" by to snad mělo jít Velký úsměv
zkusím a uvidíme - jen až bude trochu času no Usměvavý
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#5
-Nechtěl jsem tě ovlivňovat, ale mě to zase připomnělo zásobník na karty ze 4 rozšíření.

Nerd Přemýšlím jak to vyrobit z kartonu skládací, nebo když to bude v jednom kuse jak to udělat, aby to zabralo co nejméně místa při přenášení (uskladnění v krabici). Vymyslet to nějak, aby to šlo "štosovat" na sebe. Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#6
tak mi to nedalo a dostal jsem se k tomu dřív než bych čekal, zatím tedy jen v elektronické podobě, ale pokusím se ztvárnit do "hmatatelné" podoby Usměvavý

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Odpovědět
#7
to je paráda!!  Nechápavý
Borks   [Obrázek: brown-meeple.png] 
Odpovědět
#8
To je dobrá vychytávka, párkrát hrajeme na 2 kartičky v ruce - má to své výhody i nevýhody, ale o tom zase jindy...

@šmoula - skvělý! Fakt rychlost!
Odpovědět
#9
(26.10.2016, 18:33)Eldenroot Napsal(a): To je dobrá vychytávka, párkrát hrajeme na 2 kartičky v ruce - má to své výhody i nevýhody, ale o tom zase jindy...

@šmoula - skvělý! Fakt rychlost!

Jak hrajete s kartami v ruce?  Smutný
Jakože mám celou dobu třeba 2 karty u sebe, na začátku tahu si líznu a potom si můžu vybrat kterou z nich přiložím? Nebo jak?  Šokován
Zní to docela zajímavě... Usměvavý
Odpovědět
#10
(26.10.2016, 19:08)0Marty0 Napsal(a): Jakože mám celou dobu třeba 2 karty u sebe, na začátku tahu si líznu a potom si můžu vybrat kterou z nich přiložím? Nebo jak?  Šokován

Ano, na začátku hry dostane každý 2-3 kartičky (záleží na domluvě). Poté si v každém kole může z těch co má v ruce vybrat jakou položit. Poté se dobírá zase další do ruky, aby souhlasil počet ze začátku hry.
[-] 2x   0Marty0, borks
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Dřevěný stojánek na karty - Francie Chmura 4 37 12.10.2022, 15:30
Poslední příspěvek: šmoula



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)