CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Carcassonne Věda a magie
téma založeno uživatelem Chmura - 13.11.2016, 19:08

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
0Marty0 1 Chmura 4 Eldenroot 4 Miroslav Váša 1 Stroulger 1
#1
Carcassonne Věda a magie

-Nedávno jsem na internetu narazil na ruské vydání všech šesti mini rozšíření v jedné krabici!
 Upoutal mě zajímavý přebal krabice...  (viz obrázky v příloze)

 Tak jak se líbí vám?

Přiložené soubory Miniatury
                   

.pdf   NÁVOD-Věda a magie Ru.pdf (Velikost: 1,82 MB / Nahráno: 13.11.2016, 19:07 / Stažení: 11x)
Chmura Zelený meeple
#2
Trošku jim závidím... třeba se dočkáme i my nějaké reedice :)
Odpovědět
#3
Na tom názvu se mi ta Věda nějak nezdá, to je jako kdyby se tam provozovala chemie a fyzika  Velký úsměv, má to symbolizovat vynálezy jako létající stroje a přívozy nebo proč se to tak jmenuje? Šokován

(13.11.2016, 19:25)Eldenroot Napsal(a): Trošku jim závidím... třeba se dočkáme i my nějaké reedice :)

Typuji, že pokud něco vyjde tak v nové grafice... :/
Odpovědět
#4
Rusky neumím ani slovo. Ale aspoň to v Rusku vyšlo jako komplet, to u nás s tím mělo dost hráčů problém vůbec sehnat všech 6 minirozšíření.
Odpovědět
#5
(13.11.2016, 19:25)0Marty0 Napsal(a): Na tom názvu se mi ta Věda nějak nezdá, to je jako kdyby se tam provozovala chemie a fyzika  Velký úsměv, má to symbolizovat vynálezy jako létající stroje a přívozy nebo proč se to tak jmenuje? Šokován


 -No to fakt nevím Smutný je to doslovný překlad, jo holt ruský trh je ruský trh...
   Mě spíš hodně zaujal přebal a to že to vyšlo takhle pěkně v souboru a ne v prťavých krabičkách s malými návody! Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#6
oni  tam těch rozšiřujících(bez základní hry) bigboxu mají víc 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

[-] 2x   Chmura, Eldenroot
Odpovědět
#7
To je pravda a navíc mají svoje edice co jinde ve světě nevyšly.

Bohužel pro nás jsou karty s jiným rubem místo písmena "C" je na nich písmeno "K". A ještě další kosmetická vada karty mají větší zaoblení rohů a tak vznikají v krajině nepěkné díry. Smutný

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#8
(13.11.2016, 20:01)Chmura Napsal(a): Bohužel pro nás jsou karty s jiným rubem místo písmena "C" je na nich písmeno "K". A ještě další kosmetická vada karty mají větší zaoblení rohů a tak vznikají v krajině nepěkné díry.

Právě, jinak by nebylo problém doplnit některá minirozšíření do sbírky za vcelku směšné ceny... ale takhle to je bohužel menší kosmetický problém.
Odpovědět
#9
Nedávno jsem zrovna na tuto ruskou edici kolekce mini rozšíření také koukal a to zaoblení rohů karet mi nějak uniklo. Spíš mě také zaujaly ty cenové rozdíly. Usměvavý
Odpovědět
#10
(15.11.2016, 20:08)Stroulger Napsal(a): Nedávno jsem zrovna na tuto ruskou edici kolekce mini rozšíření také koukal a to zaoblení rohů karet mi nějak uniklo. Spíš mě také zaujaly ty cenové rozdíly. Usměvavý

 Jasně špatné by to vůbec nebylo, jen kdyby karty byly standardní (normální zaoblení a vzadu C místo K)Nemám slov, ale to už ba člověk chtěl asi moc...
Chmura Zelený meeple
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)