CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Které verze koupit?
téma založeno uživatelem Danny - 1.12.2016, 11:16

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
0Marty0 4 borks 1 Bumsakalaka 7 Chmura 14 Curuj 2 Danny 4 Eldenroot 3 Fanny 3 hepyno 2 kykloop 6 LunarHexagon 1 Maja 4 Mati 4 Miroslav Váša 1 Nosa 2 PetrM 1 peťul 1 šmoula 7
#1
Zdravím,
chystám se nadělit si pod stromeček deskovku a volba padla na Carcassonne. Pro začátek bych si koupil základní hru + Hostince a Katedrály + Kupce a Stavitele.
Co tak koukám, tak originální verze všude pomalu nahrazují reedice, tak bych se rád zeptal na váš názor, jestli koupit ty nové verze nebo se radši poohlédnout po bazarech/aukru po starších nebo nějakých Big Boxech, které se hůř shánějí? Je nějaký velký rozdíl mezi starými a novými edicemi? Popřípadě nějaká další doporučení pro Carcassonne nováčka?

Díky
#2
Tak díky za reakce a tipy. Osobně bych teda radši šel do starší verze, ale to pak nestačí nějaký eshop s deskovkama a koupit pár krabic nebo Big Box. Momentálně jsem narazil na pár bazarových nabídek Big boxu 4, který mi přijde v té omezené nabídce jako nejlepší volba. Určitě (zatím) neplánuju velkou sbírku všech možných rozšíření, vystačil bych si s těmi dvěmi počátečními.
Odpovědět
#3
No právě petku bych moc rád sehnal, ale co narazím na bazarový big box, tak jen 4.
Odpovědět
#4
Díky všem za rady, nakonec se mi povedlo sehnat skoro nový Big Box 5. Vzrušený
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Které neoficiální rozšíření jste si vyrobily? Samhoov 6 1 797 12.7.2021, 18:32
Poslední příspěvek: Fancarpedia
  Co koupit? Tomáš Balbinder 10 1 641 24.7.2020, 13:55
Poslední příspěvek: Skubin



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)