30.1.2017, 12:28
(30.1.2017, 11:54)Chmura Napsal(a): Druhá část karet!
-Myslím, že se povedly!Co vy na to? (obrázek v příloze)
jsou moc krásné... jen na druhém archu ti sem tam chybí vodoznak (pokud to tak není schválně
)
Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x
|
... Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků] |
|
|
| Pravděpodobně související témata… | |||||
| Téma | Autor | Odpovědi | Shlédnuto | Poslední příspěvek | |
| Strašák - Zimní krajina | Chmura | 15 | 292 |
17.12.2025, 20:49 Poslední příspěvek: DMDGraaff010 |
|
| Carcassonne ZIMNÍ KRAJINA-Kupci a stavitelé | Chmura | 18 | 4 804 |
28.11.2025, 10:27 Poslední příspěvek: RMike |
|
| Kolo osudu (Nová edice) RU | Chmura | 22 | 4 073 |
17.8.2025, 21:10 Poslední příspěvek: peťul |
|
| Chyba v grafice Zimní krajina 2 (Nová edice) | Chmura | 0 | 42 |
10.1.2024, 20:46 Poslední příspěvek: Chmura |
|
| Zimní krajina + Carcassonne (nová edice) v jedné hře | Chmura | 44 | 4 735 |
12.12.2023, 0:33 Poslední příspěvek: maxpax318 |
|