CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
DÍLNA dřevěná věž
téma založeno uživatelem Petr Hájek - 11.2.2017, 15:08

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 5 Curuj 1 Eldenroot 1 endomame 5 lucy 1 Petr Hájek 8
#1
Tak jsem se sám pustil do dřevěné věže
základ je slepený , obroušený , zakytovaný , obroušený 
teď musím vypalovačkou do dřeva zezadu udělat nápis CARCASSONNE a možná i nějakou ozdobu , nahoru udělat 2 věžičky , v jedné bude hrabě a v druhé řeka , přemýšlím že tam nějak ještě zakomponuji půlky a na celou věž udělám zavírací dvířka aby se stojánek mohl přenášet i s karty uvnitř , nakonec vše nalakuji , přebrousím , nalakuji , přebrousím atd.

Přiložené soubory Miniatury
               
#2
Krásné! :)
[-] 1x   Petr Hájek
Odpovědět
#3
je to hezke, jen si nechci predstavovat toho rezani tech drivek ... asi bych to resil jednoduseji, ale i tak povedene ...
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
[-] 1x   Petr Hájek
Odpovědět
#4
(11.2.2017, 19:04)endomame Napsal(a): je to hezke, jen si nechci predstavovat toho rezani tech drivek ... asi bych to resil jednoduseji, ale i tak povedene ...

to byl problém číslo 1, 
první jsem to zkoušel ručně pilou na železo , po pár hodinách jsem to vzdal , počkal jsem až drahá polovička odjela do školy a půjčil jsem si přímočarku a doma na dřezem jsem řezal jedna radost , linka byla jak pracovní ponk Velký úsměv , ale chtěl jsem to dělat takto , jelikož mi to přišlo esteticky nejlepší zbůsob
Odpovědět
#5
předek vypada super....ale te předěl bych si asi nechal v OBI nařezat překližku a udelal to z ni, a ten predek jako dekoraci ... nicmene mi prijde sacek vic nahodny :)
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
[-] 1x   Petr Hájek
Odpovědět
#6
Krásné! Myslím, že až to přelakuješ bezbarvým lakem vynikne ještě lépe kresba dřeva. Usměvavý Usměvavý Usměvavý
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Petr Hájek
Odpovědět
#7
(11.2.2017, 23:52)Chmura Napsal(a): Krásné! Myslím, že až to přelakuješ bezbarvým lakem vynikne ještě lépe kresba dřeva. Usměvavý Usměvavý Usměvavý

či to můžeš vzít fermeží či nějakým voskem co se o to postará ještě lépe ... :)
endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
Odpovědět
#8
tak nápis je vypálen , toho jsem se celkem bál

Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět
#9
Nápis je parádní a povedl se! Mrknutí 

Jaká bude povrchová úprava? Nerd Bude to mořidlo, nebo jen bezbarvý lak?
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Petr Hájek
Odpovědět
#10
(12.2.2017, 15:23)Chmura Napsal(a): Nápis je parádní a povedl se! Mrknutí 

Jaká bude povrchová úprava? Nerd Bude to mořidlo, nebo jen bezbarvý lak?

bude to bezbarvý lak jelikož ho mám doma , ale kamarád mi ještě radil lodní bezbarvý lak , tak ještě uvidím
[-] 2x   Chmura, Eldenroot
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  DÍLNA Uskladnění CARCASSONNE Star Wars-dřevěná bedýnka Petr Chytka 1 385 8.4.2021, 18:42
Poslední příspěvek: Chmura
  DÍLNA Uskladnění CARCASSONNE - dřevěná truhla (vlastní výroba) Knorovi 48 10771 27.1.2021, 23:40
Poslední příspěvek: Knorovi



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)