CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
HROMADNÉ OBJEDNÁNÍ Eshop GAMIKO.PL
téma založeno uživatelem PesBobes - 21.2.2017, 17:14

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 2 Eldenroot 1 endomame 1 Ivča 1 lucy 1 PesBobes 1 Petr Blanc 1 Petr Hájek 2
#1

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

=

Zde je odkaz na jeden eshop ve Varšavě. Posílají i do ČR. Já jsem tam kupoval před vánoci Družinu.
Mají jak BigBox 5 tak i cestovní Carcassonne
#2
No tak to je vážně paráda! Mrknutí Mají toho na skladě vážně hodně! Šokován
Chmura Zelený meeple
#3
star wars za 600,- ? luxusni ... a maj ta i ty košilky na karty pro @Chmura  :D

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

endomame, hrdý člen Carcassonne FORUM od 27.5.2014.
#4
No zas tak nadšenej bych nebyl, spoustu toho, co vypadá že lze dát do košíku reálně nemají (viz po rozkliknutí - skladem)...

A například tu cestovní verzi mají jednu jedinou...
[Obrázek: black-meeple.png] CARCASSONNU ZDAR!                    PS: Nevíte někdo o výhodném Kolu osudu/Das Schicksalsrad/Wheel of Fortune/Het Rad van Fortuin?
[-] 1x   Miroslav Váša
#5
máte někdo zkušenosti s obaly na kartičky? 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

#6
chtěl bych se zeptat , umíte někdo polsky? jinak řečeno , jestli by někdo vyřídil dotaz na této stránce na kolo osudu ?

prosím prosí , kdybych to překládal na googlu tak to nebude dávat moc smysl 

děkuji
#7
(21.2.2017, 21:05)lucy Napsal(a): máte někdo zkušenosti s obaly na kartičky? 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Taky mě to zaujalo... sháním stejné info, nezkoušel jste někdo prosím?

@Petr Hájek - polsky pouze sem tam něco rozumím, pocházím z okolí Ostravska, ale se sepsáním ti nepomůžu... to je bohužel mimo mě  Nerozhodnutý
[-] 1x   Petr Hájek
#8
(26.2.2017, 21:51)Eldenroot Napsal(a):
(21.2.2017, 21:05)lucy Napsal(a): máte někdo zkušenosti s obaly na kartičky? 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Taky mě to zaujalo... sháním stejné info, nezkoušel jste někdo prosím?

@Petr Hájek - polsky pouze sem tam něco rozumím, pocházím z okolí Ostravska, ale se sepsáním ti nepomůžu... to je bohužel mimo mě  Nerozhodnutý

Jsem na tom stejně - pocházím taky z Ostravska - Slezska, tak rozumím docela dobře, ale se psaním to taky není nic moc. Většinou jsem psala se slovníkem.

Tak jsem si chtěla objednat cestovní verzi, provedla jsem objednávku, ale když jsem chtěla zaplatit, tak nešlo - mají strašně dlouhé číslo účtu. Začala jsem dávat dohromady dotaz, jak zaplatit a v tom mi z Polska volali, že hra bohužel není. A hned na stránkách změnili na 0 kusů.
#9
Bylo mi receno ze odpovidaji anglicky , az prijdu domu , tak jim napisu , sice pres strejdu googla Velký úsměv
Zatim jsme 2 zajemci , chce to jeste nekdo?
[-] 1x   Chmura
#10
(27.2.2017, 19:03)Petr Hájek Napsal(a): Bylo mi receno ze odpovidaji anglicky , az prijdu domu , tak jim napisu , sice pres strejdu googla Velký úsměv
Zatim jsme 2 zajemci , chce to jeste nekdo?

No já bych chtěl, ale už musím být tento měsíc hodný! Nevinný Až zase po výplatě nějaké malinké Carcassonne! Nerd
Chmura Zelený meeple





Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)