CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Carcassonne ZIMNÍ KRAJINA-Opat
téma založeno uživatelem Chmura - 4.5.2017, 11:42

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 10 Eldenroot 2 Neprofík 1
#1
Carcassonne ZIMNÍ KRAJINA-Opat

-Před nějakým časem, jsem na internetu narazil na obrázek z počítačové hry Carcassonne.  Na obrázku byla rozehraná partie Zimní krajiny (viz. obrázek v příloze), ve které byla umístěna kartička z rozšíření Opat. Hodně se mě líbila barevná zahrádka umístěná v zasněžené krajině. Proto jsem se rozhodl předělat toto rozšíření do zimní podoby. Zatím mám vše v rozpracované fázi, ale rozhodl jsem se s vámi podělím o několik obrázků z chystané předělávky.

-Myslím, že se kartičky povedly! Mrknutí

Přiložené soubory Miniatury
       
Chmura Zelený meeple
#2
(4.5.2017, 11:42)Chmura Napsal(a): Carcassonne ZIMNÍ KRAJINA-Opat

-Před nějakým časem, jsem na internetu narazil na obrázek z počítačové hry Carcassonne.  Na obrázku byla rozehraná partie Zimní krajiny, ve které byla umístěna kartička z rozšíření Opat. Hodně se mě líbila barevná zahrádka umístěná v zasněžené krajině. Proto jsem se rozhodl předělat toto rozšíření do zimní podoby. Zatím mám vše v rozpracované fázi, ale rozhodl jsem se s vámi podělím o několik obrázků z chystané předělávky.

-Myslím, že se kartičky povedly! Mrknutí

Vypadá to opravdu moc hezky. Tvoje předělávky mě úplně motivují pořídit si zimní edici (která se mi hrozně líbí, ale nejsou pro ni skoro žádná rozšíření, když nepočítáme "Der Lebkuchenmann").

Musím se ale přiznat, že je poměrně legrační vidět rozkvetlé květiny v zasněžené krajině, i když i to má zajímavý efekt. Je to úplně taková "oáza jara" a dodává to zahradám skutečný nádech něčeho výjimečného a nadpozemského, což se k náboženskému podtextu tohoto herního prvku celkem hodí.
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#3
Přesně tak právě kvůli tomuto efektu, jsem vzal na "milost" nezasněženou rozkvetlou zahradu. A navíc grafika Zimní krajiny a Nové edice je stejná tak to jde vše pěkně dohromady! Vypláznutý jazyk Vypláznutý jazyk Vypláznutý jazyk

Přihazuji další dvě kartičky!

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Miroslav Váša
Odpovědět
#4
Tady jsou další dvě kartičky! Usměvavý

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#5
Rozšíření dokončeno!

ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#6
Díky, pěkné! Škoda, že nemám Zimní edici a místo, kde bych už Carcassonne skladoval :)
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#7
(5.5.2017, 9:42)Eldenroot Napsal(a): Díky, pěkné! Škoda, že nemám Zimní edici a místo, kde bych už Carcassonne skladoval :)
  Nerd Možná by stálo za to pořídit na carcassonne jen větší skříň! Velký úsměv Velký úsměv Velký úsměv

         -Zimní krajinu rozhodně doporučuji! Nevinný  Hodně naštvaný
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#8
(5.5.2017, 9:51)Chmura Napsal(a): Nerd Možná by stálo za to pořídit na carcassonne jen větší skříň! Velký úsměv Velký úsměv Velký úsměv

Poslední rok a půl nám doma přibylo opravdu hodně deskovek, už nemáme doma pouze Carcassonne ale je toho už opravdu hodně. Občas je potřeba změnit hru  Velký úsměv
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#9
(5.5.2017, 10:28)Eldenroot Napsal(a): Poslední rok a půl nám doma přibylo opravdu hodně deskovek, už nemáme doma pouze Carcassonne ale je toho už opravdu hodně. Občas je potřeba změnit hru  Velký úsměv

 Jasně to chápu!
___________________________________________________________________________________________

Co takhle ještě malý přídavek k Zimnímu opatovi? Mrknutí
 -Přemýšlím, že bych ještě udělal 4 kartičky (dvě k prvnímu a dvě k druhému rozšíření). Usměvavý
 
  -V příloze je první pokus!

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#10
2 karty krajiny se zahradou z rozšíření Zimní Hostince a katedrály (1. rozšíření) jsou hotové!
Přidáno do příspěvku s rozšířením. Mrknutí

ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Chmura Zelený meeple
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Chyba v grafice Zimní krajina 2 (Nová edice) Chmura 0 31 10.1.2024, 20:46
Poslední příspěvek: Chmura
  Zimní krajina + Carcassonne (nová edice) v jedné hře Chmura 44 4 624 12.12.2023, 0:33
Poslední příspěvek: maxpax318
  Strašák - Zimní krajina Chmura 12 219 11.11.2023, 17:46
Poslední příspěvek: Chmura
  Carcassonne ZIMNÍ KRAJINA-Kupci a stavitelé Chmura 14 4 670 27.1.2022, 11:40
Poslední příspěvek: finnf
  Zloděj - rozšíření (zimní krajina) Chmura 19 3 703 26.2.2020, 23:13
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)