CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
2. sraz Carcassonne Fóra - Co se dělo na srazu
téma založeno uživatelem Chmura - 23.10.2017, 20:29

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 3 Eldenroot 1 Jana.Zat 1 PesBobes 3 Řízek 2 šmoula 1 Tomáš 3
#1
2. sraz Carcassonne Fóra - Co se dělo na srazu 2017

Sraz proběhl o víkendu 21. - 22. října v Praze.

SOBOTA

-Po zahájení srazu se rozběhl turnaj ve hře Carcassonne. Hrála se základní hra + 1. rozšíření Hostince a katedrály. U třech stolů probíhaly souboje v okolí středověkého města Carcassonne (u každého stolu hráli 4 hráči). Při čekání na oběd proběhlo finále ve kterém se střetli Kuba (náš Admin), Karel, Šmoula a Evča. Po lítém a ostře sledovaném souboji se vítězem turnaje se stal Kuba se 139 body. Byla to velice zajímavá a napínavá hra i pro ty co jen přihlíželi. Následovalo i vyhlášení vítězů udělení diplomů a medailí za první 3 místa v turnaji. (Rád bych na tomto místě poděkoval Šmoulovi za výrobu překrásných Carcassonne medailí.)

-Jen pro účely našeho 2. Carcassonne srazu byla vydaná limitovaná edice rozšíření Golem v počtu 15 kusů.
  ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



-Následoval oběd a po něm i hraní velké hry se všemi rozšířeními co jen Martin do hry "protlačil" Bylo jich víc než 10 (sám jsem o tom ztratil přehled) byl to pěkný "MASAKR" ze kterého nám všem co jsme do toho šli "šla hlava kolem" hra trvala v 6 lidech přes 4 hodiny, ale stálo to za to (úplný výčet všech rozšíření najdete v 9. příspěvku). Ostatní účastníci hráli i ostatní Carcassonne hry.

-Je velká škoda, že většina účastníků měla pouze čas pouze v sobotu a do druhého dne zůstali pouze 4 účastníci. Po odjezdu většiny účastníků se rozběhli další souboje na herních stolech v rozdílných edicí hry, kterou zakončilo herní klání v Carcassonne Star Wars. V sobotu (vlastně v neděli) jsme šli spát až po 1 hodině.

NEDĚLE

-V neděli jsme začali v 9 hodin jak jinak, než dalšími Carcassonne hrami, při kterých svůj prim hráli Šmoulovi stojánky na karty a figurky (Mohu je jen doporučit!). Hráli jsme Zimní krajinu, Archu úmluvy a Šmoulovo a Danky kreslené Carcassonne.

-Sraz byl zakončen okolo 15 hodiny a zbytek účastníku se rozjel ke svým domovům.

Velice vážím všech, kteří obětovali svůj čas a přijeli na naše setkání a moc jim za to děkuji.
A ještě jedno poděkování na závěr! Mrknutí Děkuji Dance za poskytnutí fotek a focení v průběhu celého srazu. Velký úsměv

Přiložené soubory Miniatury
                       
                   
               
Chmura Zelený meeple
#2
Na tomto miste bych velice rad podekoval @Chmura za perfektni zorganizovani 2. srazu. Jsem rad, ze v plne mire prevzal stafetu v organizaci.

Pro vsechny uzivatele fora bych rad otevrel dalsi rocnik srazu - tentokrate opet v Hradci Kralove za prispeni Hanky a Pepy Usměvavý
[-] 3x   Chmura, Eldenroot, Karel
Odpovědět
#3
(23.10.2017, 22:56)Tomáš Napsal(a): Na tomto miste bych velice rad podekoval @Chmura za perfektni zorganizovani 2. srazu. Jsem rad, ze v plne mire prevzal stafetu v organizaci.

Pro vsechny uzivatele fora bych rad otevrel dalsi rocnik srazu - tentokrate opet v Hradci Kralove za prispeni Hanky a Pepy Usměvavý

Kdyžtak ještě s organizováním počkej - pokud pořeším prostory - což zatím vypadá, že ano, tak bych se toho klidně ujal v Olomouci Usměvavý
[-] 3x   Chmura, Eldenroot, Tomáš
Odpovědět
#4
(24.10.2017, 7:39)šmoula Napsal(a):
(23.10.2017, 22:56)Tomáš Napsal(a): Na tomto miste bych velice rad podekoval @Chmura za perfektni zorganizovani 2. srazu. Jsem rad, ze v plne mire prevzal stafetu v organizaci.

Pro vsechny uzivatele fora bych rad otevrel dalsi rocnik srazu - tentokrate opet v Hradci Kralove za prispeni Hanky a Pepy Usměvavý

Kdyžtak ještě s organizováním počkej - pokud pořeším prostory - což zatím vypadá, že ano, tak bych se toho klidně ujal v Olomouci Usměvavý 


Super zpráva Usměvavý
Odpovědět
#5
Já jsem jen pro Mrknutí  alespoň vyrazíme na druhou stranu republiky Velký úsměv
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#6
(24.10.2017, 23:04)PesBobes Napsal(a): Já jsem jen pro Mrknutí  alespoň vyrazíme na druhou stranu republiky Velký úsměv

  Samozřejmě jedu také! Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#7
Zdravím, závidím všem co byli na srazu. Já se budu moct účastnit až za několik let. Mám malého několik měsíčního prcka a ten by nám všechno poslintal a rozkousal. Ale pokud to bude v Olomouci tak bych mohla taky dorazit.
[-] 2x   Chmura, Eldenroot
Odpovědět
#8
@Jana.Zat - budeme se určitě těšit :)
Odpovědět
#9
Pozdě ale přece. Zde je seznam rozšíření ze hry zde přezdívané "Masakr":  Velký úsměv
  • Základní hra
  • Kolo osudu
  • Mor
  • Řeka II.
  • Řeka III.
  • Zlaté doly
  • Hostince a katedrály
  • Mosty a hrady
  • Opatství a starosta
  • Německé katedrály
  • Král
  • Kruhy v obilí II.
  • Katapult
  • Přívozy
  • Věž
  • Hrabě
  • Kupci a stavitelé
  • Půlky I.
  • Půlky II.
  • Létající stroje
  • Ovce a kopce
  • Kultovní místa
  • Princezna a drak
  • Oslava
  • Hradec
  • Golem
A teď pořadí:
  1. Pepa - 355 b.
  2. Klára - 259 b.
  3. Tomáš - 237 b.
  4. Chmura - 223 b.
  5. Evča - 168 b.
  6. Martin (Řízek) - 162 b.
  7. Peťul - později vystřídán Karlem - 149 b.

Přiložené soubory Miniatury
       
Odpovědět
#10
(31.10.2017, 9:23)Řízek Napsal(a): Pozdě ale přece. Zde je seznam rozšíření ze hry zde přezdívané "Masakr":  Velký úsměv
  • Základní hra
  • Kolo osudu
  • Mor
  • Řeka II.
  • Řeka III.
  • Zlaté doly
  • Hostince a katedrály
  • Mosty a hrady
  • Opatství a starosta
  • Německé katedrály
  • Král
  • Kruhy v obilí II.
  • Katapult
  • Přívozy
  • Věž
  • Hrabě
  • Kupci a stavitelé
  • Půlky I.
  • Půlky II.
  • Létající stroje
  • Ovce a kopce
  • Kultovní místa
  • Princezna a drak
  • Oslava
  • Hradec
  • Golem
A teď pořadí:
  1. Pepa - 355 b.
  2. Klára - 259 b.
  3. Tomáš - 237 b.
  4. Chmura - 223 b.
  5. Evča - 168 b.
  6. Martin (Řízek) - 162 b.
  7. Peťul - později vystřídán Karlem - 149 b.
 

Ano, byl to opravdu masakr Usměvavý Mor je vsak nejlepsi rozsireni ☆♡☆
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  4. Sraz Carcassonne fóra CZ -PODĚKOVÁNÍ Chmura 4 1 268 2.5.2019, 8:10
Poslední příspěvek: Karel



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)