CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
RÉBUSY Carcassonne kvíz - level 1 - Základ (klasická verze)
téma založeno uživatelem šmoula - 8.11.2017, 14:35

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
0Marty0 1 Chmura 6 Curuj 1 Eldenroot 1 Jana.Zat 4 Skubin 1 šmoula 4
#1
zde naleznete mnou vytvořený Carcassonne Kvíz - level 1.
Je opravdu jednoduchý, jsou zde základní otázky ze základní hry. Výsledky budu průběžně zpracovávat a dávat sem...
Pravidla : Každý hráč se může zúčastnit pouze 1x, zákaz používání carcapedie, nebo jiných zdrojů informací.
V budoucnu mám v plánu vytvořit i vyšší levely...náměty na otázky mi piště do SZ.
Hodně štěstí Mrknutí

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

[-] 3x   Chmura, danka, Eldenroot
#2
Radši sem ani neodeslal, byla by to ostuda  Velký úsměv

Dobrá práce  Palec nahoru
Odpovědět
#3
Nejsem si jistá jestli máte dobře počet kartiček v základní hře. Já mám big box tak nevím jestli počet je stejný.
Ale kvíz super.
Odpovědět
#4
(8.11.2017, 15:23)Skubin Napsal(a): Radši sem ani neodeslal, byla by to ostuda  Velký úsměv

Dobrá práce  Palec nahoru

Jen to odešli - je to jen kvíz Usměvavý

(8.11.2017, 16:20)Jana.Zat Napsal(a): Nejsem si jistá jestli máte dobře počet kartiček v základní hře. Já mám big box tak nevím jestli počet je stejný.
Ale kvíz super.
Mám to dle pravidel - takže bych tomu věřil Usměvavý ...bigbox by měla být základní hra + pár rozšíření/minirozšíření,  tak by s trochou štěstí mělo jít se k tomu dopočítat...
[-] 2x   Chmura, Jana.Zat
Odpovědět
#5
U počtu Big boxů prosím specifikovat o jakou edici se jedná! Trvám na tom, že otázku mám správně! Myslí si svoje Velký úsměv Velký úsměv Velký úsměv

Bezva kvízek Potěšilo mě, že jsem vše věděl!
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#6
(8.11.2017, 16:42)Chmura Napsal(a): U počtu Big boxů prosím specifikovat o jakou edici se jedná! Trvám na tom, že otázku mám správně! Myslí si svoje Velký úsměv Velký úsměv Velký úsměv

Bezva kvízek Potěšilo mě, že jsem vše věděl!

Nazačátku kvízu je uvedeno : Otázky jsou směřovány na Základní hru - klasického vydání (pokud není výslovně uvedeno jinak).
...se pozná, kdo to čte Vypláznutý jazyk
Ale projistotu jsem upravil název tématu Usměvavý
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#7
V chvilce volného času určitě zkusím, snad to nedopadne katastroficky  Bez výrazu
Odpovědět
#8
(8.11.2017, 16:44)šmoula Napsal(a): Nazačátku kvízu je uvedeno : Otázky jsou směřovány na Základní hru - klasického vydání (pokud není výslovně uvedeno jinak).
...se pozná, kdo to čte Vypláznutý jazyk
Ale projistotu jsem upravil název tématu Usměvavý 

 Dobře zkusím zpomalit své rychločtení! Každopádně díky za kvízek "pošmákl" jsem si!

   -Doufám jen že s zkrz tu "CHYBU" (já bych to tak nenazval) nemám z ostudy kabát. Stydlín Stydlín Stydlín
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#9
(8.11.2017, 17:25)Chmura Napsal(a):
(8.11.2017, 16:44)šmoula Napsal(a): Nazačátku kvízu je uvedeno : Otázky jsou směřovány na Základní hru - klasického vydání (pokud není výslovně uvedeno jinak).
...se pozná, kdo to čte Vypláznutý jazyk
Ale projistotu jsem upravil název tématu Usměvavý 

 Dobře zkusím zpomalit své rychločtení! Každopádně díky za kvízek "pošmákl" jsem si!
   -Doufám jen že s zkrz tu "CHYBU" (já bych to tak nenazval) nemám z ostudy kabát. Stydlín Stydlín Stydlín
Já si myslím, že ty si ostudu jen tak netrhneš Mrknutí
Je to spíš pro vás, aby jste si zkusili Usměvavý
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#10
(8.11.2017, 16:32)šmoula Napsal(a):
(8.11.2017, 15:23)Skubin Napsal(a): Radši sem ani neodeslal, byla by to ostuda  Velký úsměv

Dobrá práce  Palec nahoru

Jen to odešli - je to jen kvíz Usměvavý

(8.11.2017, 16:20)Jana.Zat Napsal(a): Nejsem si jistá jestli máte dobře počet kartiček v základní hře. Já mám big box tak nevím jestli počet je stejný.
Ale kvíz super.
Mám to dle pravidel - takže bych tomu věřil Usměvavý ...bigbox by měla být základní hra + pár rozšíření/minirozšíření,  tak by s trochou štěstí mělo jít se k tomu dopočítat...  

Já mám napsané v pravidlech že základní hra obsahuje

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  RÉBUSY CARCASSONNE KVÍZ - 13.sraz Dečínskí Sněžník Mati 0 40 20.8.2023, 22:45
Poslední příspěvek: Mati
  RÉBUSY Carcassonne AZ-KVÍZ šmoula 9 84 12.3.2023, 18:08
Poslední příspěvek: Kamzik
  RÉBUSY CARCASSONNE KVÍZ - 8.sraz Praha šmoula 7 96 26.11.2021, 0:50
Poslední příspěvek: Fanny
  RÉBUSY CARCASSONNE KVÍZ - 7.sraz Olomouc šmoula 0 51 23.8.2021, 11:17
Poslední příspěvek: šmoula
RÉBUSY Carcassonne kvíz - level 2 - minirozšíření (klasická verze) šmoula 4 4641 14.11.2017, 22:50
Poslední příspěvek: šmoula



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)