CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Carcassonne: Safari (2018, spin-off)
téma založeno uživatelem Chmura - 26.11.2017, 7:35

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 26 Eldenroot 14 pripluv 1 šmoula 8
#1
(25.2.2018, 19:04)Eldenroot Napsal(a): Myslím si, že dokud si to nezahrajeme, tak nemůžeme soudit. Ale počítám, že toto bude jedno z posledních co vyjde z rodiny Carcassonne, tak se možná vytáhnou a udělají to nejlepší nakonec.
Proč myslíš, že poslední ? Cesta kolem světa ještě není kompletní  Myslí si svoje
Odpovědět
#2
(25.2.2018, 20:59)Eldenroot Napsal(a): Kde pořád brát nápady + skončit v tom nejlepším... ale máte pravdu, HiG hraje na zisk, takže se možná ještě dočkáme dalších přírůstků.
Spíš bych rozšířil spin-offy. Každý má jen 1 rozšíření Smutný Noo, ale to vlastně už nepatří do této diskuze...  Nemám slov
Odpovědět
#3
(27.2.2018, 22:28)Chmura Napsal(a):
(27.2.2018, 22:17)Eldenroot Napsal(a): Zůstal bych u Afriky
  To i já. Jsem jen zvědavý jak to nakonec pojmenují! Myslí si svoje
No já bych vybral asi Safari, protože Afrika je jakožto světadíl, což u ostatních spin-off není...
Ale na druhou stranu už jsem na Afriku zvyklý - beru to jako hotovou věc Velký úsměv
Odpovědět
#4
(13.7.2018, 20:01)Eldenroot Napsal(a): Tak zde máme první obrázek boxu nového spin-off Carcassonne: Safari (zdroj HiG Facebook).
Co na něj říkáte? Koupíte si je tuto edici domů?

EDIT: Přejmenoval jsem název tématu.
My jsme se rozhodli, že budeme mít komplet "Around the World", což Safari bude, takže u nás je to jasná volba Usměvavý
Jak je na tom datum vydání ? víme ?
díky moc za foto - už se těšíme Usměvavý
Odpovědět
#5
zde video - 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


je to německy, takže z toho moc nemám, ale třeba se někomu bude hodit Usměvavý a pokud by zde napsal nějaké první postřehy a znaky této nové carcassonne hry, tak prosím dejte zde vědět.
Jinak co jsem se díval na obrázky ze hry (viz příloha), tak z toho nejsem moc nadšený - na první pohled mi připomíná Lovce a Sběrače. Snad to bude herně dobrá hra a nebude se na ni jen prášit Usměvavý

Přiložené soubory Miniatury
   
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#6
(31.7.2018, 11:55)Eldenroot Napsal(a): Máš pravdu, graficky se to hodně podobá starým Lovcům a sběračům. Ale vždycky jde v prvé řadě o hratelnost.
V tomto s tebou nesouhlasím - viděl bych to tak 50 : 50 (grafika : hratelnost). Třeba objevitelé se mi opravdu graficky nelíbí, takže i ta hratelnost nic moc...Třeba Cacao je velice pěkně udělané a tím pádem je hratelnost lepší. To samo i u ostatních her. Ale zase, je to jen můj názor a ostatní s ním nemusí souhlasit Usměvavý
Řekl bych to tak - hlavně ať hra zabaví Usměvavý
Odpovědět
#7
Jj, je to hodně zvláštní, že ostatní nevyšly - nemyslím si, že by to bylo tolik práce navíc. Nicméně beztak zase na krabici od Mindoku nebude logo "Around the world". Takže se raději spokojíme s německou verzi. Každopádně díky za info že opět po čase Carcassonne zavítá do českých obchodů Mrknutí
Odpovědět
#8
Narazil jsem na 999games na povedené logo, kdyby někdo chtěl třeba do pravidel, nebo tak něco Mrknutí V příloze.

Přiložené soubory Miniatury
   
[-] 3x   Chmura, Eldenroot, Karel
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Rozdíl v roce vydání 2016 a 2018? Treperenda 5 809 30.9.2020, 9:43
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)