CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
RÉBUSY Amazonka - najdi 10 rozdílů
téma založeno uživatelem Chmura - 30.11.2017, 2:08

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 2 Knorovi 1 MikeDundee 1 šmoula 1
#1
Amazonka najdi 10 rozdílů

Na ruských stránkách jsem našel celkem hezký kvíz "Najdi 10 rozdílů" (obrázek v příloze).

-Tak hodně štěstí při hledání! Velký úsměv

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
[-] 2x   Eldenroot, šmoula
#2
(30.11.2017, 2:08)Chmura Napsal(a): Amazonka najdi 10 rozdílů

Na ruských stránkách jsem našel celkem hezký kvíz "Najdi 10 rozdílů" (obrázek v příloze).
-Tak hodně štěstí při hledání! Velký úsměv
Super - díky.
Při hledání jsem zjistil, že mám (když to řeknu slušně) slušně zašpiněnou obrazovku Velký úsměv
Jinak jsem našel 5 rozdílů. Nemyslijou to ti Rusáci tak, že : jeden rozdíl je, že na obrázku vlevo něco chybí a jako druhý rozdíl na obrázku vpravo to samo přebývá ? Pak by mi to vycházelo Velký úsměv
Odpovědět
#3
(1.12.2017, 9:55)šmoula Napsal(a):
(30.11.2017, 2:08)Chmura Napsal(a): Amazonka najdi 10 rozdílů

Na ruských stránkách jsem našel celkem hezký kvíz "Najdi 10 rozdílů" (obrázek v příloze).
-Tak hodně štěstí při hledání! Velký úsměv
Super - díky.
Při hledání jsem zjistil, že mám (když to řeknu slušně) slušně zašpiněnou obrazovku Velký úsměv
Jinak jsem našel 5 rozdílů. Nemyslijou to ti Rusáci tak, že : jeden rozdíl je, že na obrázku vlevo něco chybí a jako druhý rozdíl na obrázku vpravo to samo přebývá ? Pak by mi to vycházelo Velký úsměv    

Taky jsme zkouseli, ale nasli jsme jen 9 - viz priloha... kdo chce hledat sam, at se nediva  Sherlock

Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět
#4
(1.12.2017, 12:13)Knorovi Napsal(a):
(1.12.2017, 9:55)šmoula Napsal(a):
(30.11.2017, 2:08)Chmura Napsal(a): Amazonka najdi 10 rozdílů

Na ruských stránkách jsem našel celkem hezký kvíz "Najdi 10 rozdílů" (obrázek v příloze).
-Tak hodně štěstí při hledání! Velký úsměv
Super - díky.
Při hledání jsem zjistil, že mám (když to řeknu slušně) slušně zašpiněnou obrazovku Velký úsměv
Jinak jsem našel 5 rozdílů. Nemyslijou to ti Rusáci tak, že : jeden rozdíl je, že na obrázku vlevo něco chybí a jako druhý rozdíl na obrázku vpravo to samo přebývá ? Pak by mi to vycházelo Velký úsměv     

Taky jsme zkouseli, ale nasli jsme jen 9 - viz priloha... kdo chce hledat sam, at se nediva  Sherlock 

 Ano první obrázek ke originál a na druhém daná věc chybí, nebo přebývá.
 A ten poslední rozdíl  je

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#5
Tak jsem napoprvé také našel jen 9 rozdílů. Ještě že je tady ten spoiler... Mrknutí
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  RÉBUSY najdi 10 rodílů na krabici Zleté horečky šmoula 8 3051 10.1.2021, 15:28
Poslední příspěvek: Curuj
  RÉBUSY najdi 10 rodílů na krabici Big Boxu 2017 :-) šmoula 6 1632 9.11.2020, 11:39
Poslední příspěvek: TomasZez
  RÉBUSY najdi 10 rozdílů na krabici Big Boxu 2014 :-) šmoula 3 878 9.11.2020, 9:34
Poslední příspěvek: TomasZez
  RÉBUSY najdi 10 rodílů na krabici Safari šmoula 4 1099 6.11.2020, 14:47
Poslední příspěvek: TomasZez



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)