CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Mini-rozšíření Škola opět na cundco.de
téma založeno uživatelem PetrM - 16.12.2017, 15:22

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 1 Eldenroot 2 PetrM 1 pripluv 2
#1
Pokud by někomu chybělo tohle rozšíření, je opět dostupné:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

[-] 2x   Chmura, Eldenroot
#2
Pochopil jsem dobře, že je to pro původní verzi (v1) hry?
Odpovědět
#3
(20.12.2017, 20:49)pripluv Napsal(a): Pochopil jsem dobře, že je to pro původní verzi (v1) hry?

  Ano, pochopil jsi to správně! Mrknutí Primárně určeno pro původní verzi. Usměvavý
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#4
Minirozšíření vyšlo pouze pro verzi v1 (můj pracovní název Carcassonne: Original)  Cool

Jedná se o promo prodávané za účelem podpory výstavby školy v jedné z rozvojové země Afriky. Pochybuji, že vyjde obměněná verze v nové grafice.
Odpovědět
#5
Aha, děkuji. Trochu v tom mám ještě guláš :)
Dá se obecně říci, že kde jsou modré střechy, jedná se o v2, nebo to nemusí platit vždy?
Odpovědět
#6
(20.12.2017, 21:50)pripluv Napsal(a): Dá se obecně říci, že kde jsou modré střechy, jedná se o v2, nebo to nemusí platit vždy?

Ano, víceméně toto tak platí v 99 % případů, každopádně to poznáš i dle rozdílné grafiky hradeb, odstínu trávy a designu jednotlivých prvků. Navíc zde máme naší Carcapedii - 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

- všechny informace i s obrázky nalezneš zde.
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)