30.12.2017, 18:42
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 24.1.2022, 12:47 uživatelem Bumsakalaka.)
Ahoj (pokud nevadi tykani) 
Mam par otazek ohledne zakladni hry Carcassone.
Jezisek nam donesl novou verzi hry Carcassone.
1.
(
Muzeme tady tak pridavat karticku s cestou?
2.
(
Co se tyce teto cesty, neni tam zadna krizovatka ani kostel, ktery by ukoncoval cestu. Dostane za ni hrac 6 bodu?
3.
(
Kdyz cerveny hrac zavre mesto, tak dostanou oba hraci po 4 bodech?
4.
(
Co se tyce teto cesty, tak jsme trochu zmateni, jesli jsme dodrzeli pravidla.
Muze se v teto hre "blokovat" jiny hrac? Nebo jsme to udelali spatne?
Moc vam vsem dekuji za vysvetleni.
Hrajeme Carcassone prvne a tak se radsi ptame, abychom to nehrali jako tuplasove

Dekuji!

Mam par otazek ohledne zakladni hry Carcassone.
Jezisek nam donesl novou verzi hry Carcassone.
1.
[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]
)Muzeme tady tak pridavat karticku s cestou?
2.
[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]
)Co se tyce teto cesty, neni tam zadna krizovatka ani kostel, ktery by ukoncoval cestu. Dostane za ni hrac 6 bodu?
3.
[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]
)Kdyz cerveny hrac zavre mesto, tak dostanou oba hraci po 4 bodech?
4.
[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]
)Co se tyce teto cesty, tak jsme trochu zmateni, jesli jsme dodrzeli pravidla.
Muze se v teto hre "blokovat" jiny hrac? Nebo jsme to udelali spatne?
Moc vam vsem dekuji za vysvetleni.
Hrajeme Carcassone prvne a tak se radsi ptame, abychom to nehrali jako tuplasove

Dekuji!

![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)

![[Obrázek: 3rSVIAw.png]](https://i.imgur.com/3rSVIAw.png)