CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Sada meepla učitele v 13 barevných provedeních
téma založeno uživatelem Eldenroot - 21.1.2018, 17:03

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Budulman 1 Chmura 4 Eldenroot 8 Karel 1 PetrM 2 šmoula 1
#1
Na Cundco.de se objevil nový artikl, a to sada obsahující 13 figurek učitele z minirozšíření "Škola". Dle obrázku se skutečně jedná o figurky učitele, ne o figurky fantomů. Cena za sadu 13 figurek je 5,49€ - link: 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



[Obrázek: Tjwsh5K.png]

Další novinkou v sortimentu Cundco.de je sada 10 ks průhledných meeplů dostupná taktéž v 13 barevných provedeních. Cena za sadu je 4,99€ - link: 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



[Obrázek: u6Jp9p0.jpg]

Takže neváhejte a objednávejte!  Hvězda Peníze
[-] 1x   Petr Chytka
#2
A jaký je rozdíl mezi učitelem a fantomem ? Mám na mysli vzhledově...
Odpovědět
#3
Odlišný rozměr hloubky figurky + průhlednost figurky při pohledu z boční strany (figurka učitele je téměř plně průhledná na rozdíl od figurky klasické)

EDIT: Přidány fotky porovnání jednotlivých figurek + vložen obrázek minirozšíření Škola s figurky učitelů (jak je patrné z obrázku, tak průhlednost materiálu se značně liší).

Přiložené soubory Miniatury
               
[-] 1x   šmoula
Odpovědět
#4
Učitele si určitě pořídím! Cool
Figurky, které obsahovalo toto rozšíření byly shodné s jubilejní edicí. Tohle je ale něco úplně nového! Šokován
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#5
@Chmura - musím nesouhlasit, mám minirozšíření škola a figurka učitele vypadá přesně jak na obrázku. Určitě se nejedná o figurku z jubilejní edice.

EDIT: viz můj příspěvek níže  Nemám slov

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Odpovědět
#6
Zajímavé, takže učitel je tlustší? Co mám doma fantómy, tak ti jsou užší než klasický meeple. Učitel je teda rozměrově stejný jako klasický meeple? V balíčcích po 10ti figurkách to bude podle mě to stejné, jako v tom, kde jsou všechny barvy po jednom. Takže by to bylo 10 učitelů, to se mi nějak nezdá.
Odpovědět
#7
Ne, přesně naopak - figurka učitele má menší rozměr hloubky.
Odpovědět
#8
Matní Meeplové Šokován Hvězda

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


 [Obrázek: 9-matt-transparente-Meeple.jpg]
Ještě musím přijít na to, na co je potřebuju, abych si je mohl koupit.
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#9
Tak ti matní nemají chybu, to je prostě nutnost mít doma  Hvězda
Odpovědět
#10
To je nádhera tyhle figurky musím mít! Chamtivý Chamtivý Chamtivý Chamtivý Chamtivý
Chmura Zelený meeple
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  V prodeji kompletní sada map pro C3! Chmura 3 49 29.4.2023, 13:14
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  Kompletní sada dřevěných figurek BigBoss 5 1 319 30.11.2019, 21:54
Poslední příspěvek: Chmura
  Sada figurek pro Mapy Chmura 0 522 30.10.2019, 1:21
Poslední příspěvek: Chmura
  Navrhni a vytiskni si svého meepla! Eldenroot 0 1 025 18.8.2018, 14:40
Poslední příspěvek: Eldenroot
  Matné průsvitné figurky (kompletní sada pro hráče) Chmura 17 5 637 5.6.2018, 9:58
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)