CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Žetony Ovcí z 9. rozšíření
téma založeno uživatelem Chmura - 18.2.2018, 17:44

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 3 Eldenroot 2 PesBobes 1
#1
Žetony Ovcí z 9. rozšíření

Mám dotaz na ostatní! Řešíme zrovna v Meeplepedii správnou podobu žetonu s ovcemi (případně i vlkem).

Potřebujeme vědět jak vypadal žeton sólového vydání 9. rozšíření (samostatné krabicové vydání jen 9. rozšíření).
   
Zda je obrázek na žetonu z obou stran?

  - Osobně se domnívám (Nevlastním samostatné vydání) že žetony v tomto vydání mají obrázek z obou stran (proto je v tomto vydání sáček na losování žetonů.

  - Může mě prosím tuto mojí domněnku někdo potvrdit, nebo vyvrátit? Případně i vyfotit a umístit zde fotku.

 Vlastním toto rozšíření, ale jen z Big boxu - zde není sáček a žetony jsou pouze jednostranné.

DĚKUJI ZA POMOC! Cool
Chmura Zelený meeple
#2
Měl jsem doma prvně rozšíření koupené zvlášť a poté i jako součást Big Boxu. Jediný rozdíl byl v doplněném vodoznaku na jedné z kartiček krajiny (v prvních šaržích na jedné z kartiček chyběl).

Žetony byly 100 % identické. Minimálně ve verzi od Mindoku co vyšla ihned po vydání v cz jazyce.
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#3
(18.2.2018, 18:27)Eldenroot Napsal(a): Měl jsem doma prvně rozšíření koupené zvlášť a poté i jako součást Big Boxu. Jediný rozdíl byl v doplněném vodoznaku na jedné z kartiček krajiny (v prvních šaržích na jedné z kartiček chyběl).

Žetony byly 100 % identické. Minimálně ve verzi od Mindoku co vyšla ihned po vydání v cz jazyce.

 Takže žetony ovcí stejně jako u Big boxu, obrázek jen z jedné strany?
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#4
Žetony jsou identické (minimálně u mě byly, pokud má někdo jinou zkušenost tak napište).
Odpovědět
#5
Zde je sken žetonů. Já mám verzi samsotantně kupovanou od MINDOKU

Přiložené soubory Miniatury
   
[-] 3x   Chmura, Eldenroot, šmoula
Odpovědět
#6
(18.2.2018, 21:18)PesBobes Napsal(a): Zde je sken žetonů. Já mám verzi samsotantně kupovanou od MINDOKU

 Moc děkuji! Takže teď je jasné, že existuje jen jedna verze! Z jedné strany obrázek a z druhé zelená louka. Cool
Chmura Zelený meeple
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Žetony pro rozšíření Král ( Carassonne v 1.0) Chmura 3 1 382 4.2.2019, 1:02
Poslední příspěvek: Chmura
  Žetony ovcí a vlka 9. rozšíření (Nová edice) Chmura 1 1 032 28.3.2018, 11:50
Poslední příspěvek: šmoula



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)