CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Carcapedie - AKTUALIZACE
téma založeno uživatelem Chmura - 14.6.2018, 21:47

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
adahy 2 Bumsakalaka 9 Chmura 216 Eldenroot 15 hepyno 2 LunarHexagon 1 PesBobes 1 peťul 9 Skubin 1 šmoula 5
#1
(28.11.2020, 11:23)Chmura Napsal(a): Doplněn popis u této položky: Mrknutí

Carcassonne: Rolnická vzpoura (Nová edice)

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Ahoj,
toto sa mi zda divne, nie je tam nahodou, ze nechraneme 0 bodov?

Nechráněné figurky jsou ze hry odstraněny za minimum bodů.
Odpovědět
#2
No ja s opravil ešte nejaké veci hlavne linky ale toto som si nebol istý :)

Odoslané z SM-A202F pomocou Tapatalku
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#3
Škoda. Tohto roku v apríli nebolo žiadne minirozšírenie :'(

Odoslané z SM-A202F pomocou Tapatalku
Odpovědět
#4
@peťul ak mozes rovno priadavaj odkaz na dane rozsirenie, ktore urobis tak, ze stlacis znak # a za tym napises napr. darm a rovno ti umozni urobit odkaz na konkretne rozsirenie (nemusis ani riesit slovensky/cesky/anglicky nazov) pretoze to pozera vsetko. Upravil som rovno aj ten tvoj posledny prispevok. Funguje rovnako ako odkaz na uzivatela cez @
Odpovědět
#5
(2.8.2021, 19:29)peťul Napsal(a):
(2.8.2021, 14:16)Bumsakalaka Napsal(a): @peťul ak mozes rovno priadavaj odkaz na dane rozsirenie, ktore urobis tak, ze stlacis znak # a za tym napises napr. darm a rovno ti umozni urobit odkaz na konkretne rozsirenie (nemusis ani riesit slovensky/cesky/anglicky nazov) pretoze to pozera vsetko. Upravil som rovno aj ten tvoj posledny prispevok. Funguje rovnako ako odkaz na uzivatela cez @

Tady už to je vymakaný  Usměvavý @Bumsakalaka díky za tip. Budu používat  Mrknutí
No však sme sa s @Eldenroot na tom namakali :)

Odoslané z SM-A202F pomocou Tapatalku
[-] 1x   peťul
Odpovědět
#6
(21.5.2022, 1:12)Chmura Napsal(a): Založeno a doplněno nové téma ve Carcapedii: Mrknutí

Bodová karta 50/100 -1. rozšíření (Carcassonne 3)
ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Musim ale povedat ze C2 verzia sa mi paci viac, graficky je to lepsie vyvazene.
[-] 1x   Mati
Odpovědět
#7
Oki, mam nejake navrhy dizajnove (zatial malinkate), skusim nainstalovat najprv u seba, a potom by som to dal ako navrh.
[-] 1x   peťul
Odpovědět
#8
Ha, nevydrzal si? Zial neviem ani ja ako sa to povie, nakolko oficialny preklad nie je, ale asi by to mala byť Štartovacie pole alebo Štartovacie políčko, ťažko povedať.
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#9
Parada, super! Snad len taka info, ze asi to bola snaha zvysit predaje (od DEVIRu vkladat tie rozsirenia), ale mozno to bola aj snaha ako sa vyhnut vydaniu mini rozsireni v krabickach, ako to robil HiG, nakolko vsetky takto vlozene rozsirenia vysli aj osobitne ako mini.
Na druhu stranu je zaujimave, ze napr. Rozsirenie 6 nevyslo ani v C1 ani v C2, nakolko C1 mini rozsirenia boli vlozene v jednoitlivych velkych rozsireniach a C2 verziu proste nevydali. Mozno bude v C3. Kto vie...
[-] 3x   BigBoss, Chmura, peťul
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
DŮLEŽITÉ Aktualizace fóra Eldenroot 425 133 593 31.3.2024, 12:59
Poslední příspěvek: Eldenroot
  Aktualizace jádra (23.6./2021) - seznam chyb Eldenroot 5 49 26.6.2021, 13:50
Poslední příspěvek: Eldenroot



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)