CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
CARCASSONNE-Různé edice v jedné hře
téma založeno uživatelem PetrM - 22.6.2018, 12:11

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 1 PetrM 1
#1
CARCASSONNE-Různé edice v jedné hře

Co se týče kombinací her, tak se mi více než zamíchávání rozšíření z C1 do C2 líbí myšlenka kombinace C2 a Zimní edice od stejné ilustrátorky. Navíc jsem majitelem obou her :). Pokusy kombinovat C1 a Zimní edici PNP tu byly, ale žádný nebyl dotažený do konce, viz. téma na

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

.
Třeba takové pohoří, kterým by se začínalo jako s řekou, na jedné straně zima na druhé léto, končilo by mořem. Pramenily by v něm řeky, nebo by na něm byly sopky, to by se mi líbilo Stydlín
#2
Rozumím, prostě možnost kombinovat celé na sobě nezávislé hry. A v případě, který uvádíš tak by to šlo graficky opravdu pěkně skloubit dohromady (sám mám některá rozšíření předělána pro Zimní krajinu s využitím prvků Nové edice).

S touto myšlenkou jsem se také na různých fórech setkal, ale myslím, že by to mohla být sama o sobě látka na samostatné téma! Mrknutí

Výborně! Že by se nám zde rýsovalo první rozšíření pro dvě edice her?

1. Jaký bude název?

  - Hory pro Zimní krajinu a Novou edici?

2. Kolik bude mít kartiček?

3. Jaké grafické prvky tam budeme chtít?

4. Jak se vše bude hrát?
 
  A) postavení hor

  B) Losování edice, která se bude hrát jako první

  C) postavení jedné řeky a následná další hra příslušné edice

  D) Postavení druhé řeky a následná další hra zbývající edice
Chmura Zelený meeple
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Zimní krajina + Carcassonne (nová edice) v jedné hře Chmura 44 4 624 12.12.2023, 0:33
Poslední příspěvek: maxpax318
  Řeka Jubilejní edice 20 let + 2x Řeka II v jedné hře Chmura 0 41 14.12.2021, 1:16
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)