CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Německé kláštery II
téma založeno uživatelem Chmura - 20.8.2018, 21:47

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 11 Eldenroot 4 Mroj 4 PetrM 1
#1
Německé kláštery II

-Na německém Carcassonne fóru se objevila informace o novém minirozšíření Německé kláštery II. Pravděpodobně bude toto minirozšíření vydáno již jen pro novou edici hry.

 ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Chmura Zelený meeple
[-] 2x   Eldenroot, Mroj
#2
Už aby byly první obrázky... Těším se.
[Obrázek: green-meeple.png] 
Odpovědět
#3
Tak to je něco, co jsem po pravdě moc nečekal. Možná první vlaštovka, mohly by následovat další kousky, na které drží HiG vydavatelství licenci. Určitě by potěšili minimálně jeden tábor hráčů.
Odpovědět
#4
Obrázky zatím nejsou. Objevila se jen informace na německém fóru, která by mohla souviset ze zprávou v bultelinu Spielbox-Newsletter, že se fanoušci Carcassonne mají na co těšit.
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#5
Na toto rozšíření je zatím vydáno "INFORMAČNÍ EMBARGO"!


-Víme jen, že na Německém fóru v přehledu minirozšíření Nové edice hry je nová položka Německé kláštery II. Z tohoto můžeme jen usuzovat, že bude toto minirozšíření určeno jen pro novou edici hry.

ODKAZ: 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



-Jak bude toto minirozšíření vypadat zatím NEVÍME.

-Vydavatel bude pravděpodobně HIG.

-Počet karet bude pravděpodobně 6 (to můžeme usuzovat podle již vydaných minirozšíření s kláštery).
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#6
Tipuji, že vícero informací bude odhaleno na výstavě v Essenu na podzim  Myslí si svoje
Odpovědět
#7
(24.8.2018, 20:58)Eldenroot Napsal(a): Tipuji, že vícero informací bude odhaleno na výstavě v Essenu na podzim  Myslí si svoje

   Určitě a podle mě se máme na co těšit! Cool
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#8
Vydání tohoto rozšíření bylo oznámeno na 25. října 2018
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#9
Tak to mě potěšilo, že i tohle rozšíření převedli do nové grafiky, navíc i se stejnými kláštery. U těch staveb jsem stím nějak nepočítal. Jsem zvědav, jestli se dočkáme ještě nějaké další předělávky do v2.
Odpovědět
#10
Pěkné. Škoda, že jsem si už koupil kláštery ve staré verzi...
[Obrázek: green-meeple.png] 
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)