CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
KE STAŽENÍ-PRAVIDLA Carcassonne: Safari
téma založeno uživatelem Chmura - 13.9.2018, 11:32

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 2 Petr Blanc 2 šmoula 2
#1
Carcassonne: Safari

-Český návod pro hru Carcassonne Safari od firmy MINDOK (s vodoznakem). Cool

Přiložené soubory Miniatury
   

.pdf   NÁVOD-Carcssonne SAFARI CZ -Mindok (vodoznak).pdf (Velikost: 4,2 MB / Nahráno: 13.9.2018, 11:30 / Stažení: 54x)
Chmura Zelený meeple
#2
To teda koukám, že už je návod! Díky za něj. A jen takovej malej dotaz, nedokázal by někdo z něho odstranit ten vodoznak?  Mrknutí
[Obrázek: black-meeple.png] CARCASSONNU ZDAR!                    PS: Nevíte někdo o výhodném Kolu osudu/Das Schicksalsrad/Wheel of Fortune/Het Rad van Fortuin?
Odpovědět
#3
(27.9.2018, 8:33)Petr Blanc Napsal(a): To teda koukám, že už je návod! Díky za něj. A jen takovej malej dotaz, nedokázal by někdo z něho odstranit ten vodoznak?  Mrknutí
Díval jsem se na to - mám pdf editor, ale tento návod je asi naskenovaný a je to jako 1 obrázek, nikoliv jako více grafických prvků. Když se podíváš, tak text je jako obrázek (po přibližení to jde poznat) Smutný takže s tím nepohnu.
Odpovědět
#4
(27.9.2018, 8:50)šmoula Napsal(a):
(27.9.2018, 8:33)Petr Blanc Napsal(a): To teda koukám, že už je návod! Díky za něj. A jen takovej malej dotaz, nedokázal by někdo z něho odstranit ten vodoznak?  Mrknutí
Díval jsem se na to - mám pdf editor, ale tento návod je asi naskenovaný a je to jako 1 obrázek, nikoliv jako více grafických prvků. Když se podíváš, tak text je jako obrázek (po přibližení to jde poznat) Smutný takže s tím nepohnu. 

Áha, škoda, ale díky  Mrknutí
[Obrázek: black-meeple.png] CARCASSONNU ZDAR!                    PS: Nevíte někdo o výhodném Kolu osudu/Das Schicksalsrad/Wheel of Fortune/Het Rad van Fortuin?
Odpovědět
#5
Našel jsem pravidla, které by šly editovat a bez vodoznaku mindoku, ale v maďarštině Velký úsměv
Pokud se někomu chce, tak může využít "muster" a jen upravit text (který máme v prvním příspěvku) a tím by jsme to měli Usměvavý
Jinak jsem sii četl pravidla a nevypadá to vůbec špatně Usměvavý
š.

Přiložené soubory
.pdf   Carcassone_Safari_RULES_hu.pdf (Velikost: 17,14 MB / Nahráno: 27.9.2018, 12:09 / Stažení: 12x)
Odpovědět
#6
(27.9.2018, 8:50)šmoula Napsal(a):
(27.9.2018, 8:33)Petr Blanc Napsal(a): To teda koukám, že už je návod! Díky za něj. A jen takovej malej dotaz, nedokázal by někdo z něho odstranit ten vodoznak?  Mrknutí
Díval jsem se na to - mám pdf editor, ale tento návod je asi naskenovaný a je to jako 1 obrázek, nikoliv jako více grafických prvků. Když se podíváš, tak text je jako obrázek (po přibližení to jde poznat) Smutný takže s tím nepohnu. 

Velký úsměv Velký úsměv Velký úsměv Vodoznak to bylo to první na co jsem se díval! Myslí si svoje

Ty "potvory" to uložily jako obrázek! Naštvaný   Ale lepší návod s vodoznakem než žádný návod!!! Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)