CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Carcassonne - ZOMBI
téma založeno uživatelem Chmura - 13.11.2014, 11:07

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 2 Chmura 10 Eldenroot 7 endomame 3 Fanny 1 Jan Groot 1 Miroslav Váša 1 Myrha 1 šmoula 3 SxN 2 Txema Garte 1 xwinte00 1 ZH6 1
#1
Carcassonne Zombi varianta (2009)

Moto hry: The only good mapple is edead meeple. (Pouze mrtvá figurka je dobrá figurka.)

Hra se bohužel dostala jen do stádia demoverze a domácího zkoušení.


Jak jsem pochopil z vebu boardgamegeek.com tak hra byla komplet hotová a vyzkoušená.
Výrobce Carcasssonne ji ale odmítl s tím, že je příliš krvavá a strašidelná na prostředí Carcassonee.
Myslím, ze je to docela škoda, byl by to pěkný kousek do zbírky.

Autor hry je T. M. Collins.

Tak alespoň obrázková ochutnávka hry...

Přiložené soubory Miniatury
                       
                   
       
Chmura Zelený meeple
#2
(13.11.2014, 12:10)endomame Napsal(a): JJ na to už jsem narazil. To bych si rád zahrál, vypadá to na rozšíření herních mechanismů díky kartám.... :)
Autor by možná poskytl pravidla, ale nevím jak by to bylo s grafickou částí karet. Bohužel nevládnu tolik angličtinou,abych se ho na poskytnutí hry zeptal Zmatený .
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#3
(13.11.2014, 13:15)endomame Napsal(a):
(13.11.2014, 12:45)Chmura Napsal(a):
(13.11.2014, 12:10)endomame Napsal(a): JJ na to už jsem narazil. To bych si rád zahrál, vypadá to na rozšíření herních mechanismů díky kartám.... :)
Autor by možná poskytl pravidla, ale nevím jak by to bylo s grafickou částí karet. Bohužel nevládnu tolik angličtinou,abych se ho na poskytnutí hry zeptal Zmatený .

Na to se tu někdo určitě najde.....ale moc rád bych to zkusil. Alepoň bych věděl co s jednou krabicí od rozšíření :)

No můžeš si jí zatím připravit  :D

Ale obrázek je na to asi malej...

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#4
Stále jsem přesvědčen, že kdybychom měli k dispozici grafickou podobu hry a kompletní pravidla hra by šla vyrobit!

Oslovil by někdo prosím autora s dotazem, zda by neposkytl vše pro domácí použití? Mrknutí
(Angličtinou bohužel nevládnu. Smutný )
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#5
(28.4.2017, 17:21)Eldenroot Napsal(a): To by bylo skvělé, je dostupný nějaký kontakt na autora + někdo kdo by se toho ujal?

Možná by další informace a kontakt na autora šel zjistit zde:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

   Mrknutí


Když by se sehnala potřebná data, hlásím se na úpravu grafiky a případnou malosériovou výrobu. Usměvavý
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#6
(28.4.2017, 19:47)Eldenroot Napsal(a): Tak po přečtení celého tématu jsem zjistil, že nikdo nikdy nedostal (ani po opakovaných žádostech) žádný materiál v pdf. Autor projekt zrušil jako odpověď na reakci HiG a kvůli "legálnosti" celého projektu neposkytne žádný materiál ke stažení a k vlastní výrobě.

Takže bohužel asi ani jeden email nezmění to, co chtějí ostatní od roku 2010, bohužel... škoda!  Stesk

  A co ho zkusit požádat jménem celého našeho fóra? Možná by to mohlo zabrat. Usměvavý
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Miroslav Váša
Odpovědět
#7
(28.4.2017, 21:20)Miroslav Váša Napsal(a): Hymbajs, to je škoda, tohle mi přijde výrazně štýlovej kousek!! Ale,  že by to @Chmura  neuměl z gruntu nový, tímhle  dílem jen inspirovaný? Mrknutí

  No když je dost grafického materiálu jdou dělat parádní kartičky, ale v tomto případě by to byl celkem problém. Smutný
  Šlo by to jen v případě, kdyby se podařilo sehnat odpovídající obrázky!
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Miroslav Váša
Odpovědět
#8
Ano tomu rozumím! Právě pro to jsme tento prototyp hry zařadily do naší Carcapedie.

Bohužel, ale stále nemám vhodnou grafiku. Kdyby se našel někdo více zručný v grafice a dal dohromady nové grafické prvky myslím, že by nebyl problém hru znovu vytvořit.
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#9
Toho materiálu je tak málo, že se to ani použít nedá! Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#10
(2.4.2021, 20:37)Eldenroot Napsal(a): Nevim, ale na tomto trvam... Ja uz s nima tu cest jednom mel a pokud nekdo z vas prevezme komplet zodpovednost a da mi to cerne na bilem s overenym podpisem, tak to budu brat jako vyresenou vec.

 Rozumím tvému rozhodnutí a plně je respektuji!

 -Tím je celá záležitost ohledně této hry zcela uzavřena! A bez souhlasu autora hry, nebo HIG další kroky k jejímu opětovnému sestavení zde na fóru probíhat NEBUDOU!
Chmura Zelený meeple
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)