CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
DÍLNA Carcassonne Storage Box
téma založeno uživatelem Chmura - 16.1.2019, 14:44

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 5 Curuj 2 Eldenroot 2 Mroj 1 Skubin 2
#1
Carcassonne Storage Box

Tento dřevěný box se skládá z celkem 10 plně odnímatelných oddílů s tematickými rytinami. Zhotoveno laserem z HDF desky.

Vhodná pro tyto komponenty:
Základní hra,
1. Hostince a katedrály,
2. Obchodníci a stavitelé,
3. Princezna a drak,
4. Věž,
5. Opatství a starosta,
6. Hrabě, král a řeka,
7. Katapult,
8. Mosty a hrady,
9. Ovce a kopce,
10. Cirkus,
Řeka,
Létající stroje,
Dopisy,
Přívozy,
Zlaté doly,
Mág a čarodějnice,
Zbojníci.

Rozměry boxu: 29,4 x 29,4 x 7,5 cm

Cena: € 74,99

ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Přiložené soubory Miniatury
                       

Chmura Zelený meeple
#2
To je bomba, ale raději bych po mých zkušenostech chtěl box ve větší velikosti pro více herního materiálu.
Odpovědět
#3
Ano úplně souhlasím, stačila by hezká dřevěná krabička o "malinko" větší, než je krabička od Big boxu! Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#4
Mě se moc líbí ten systém víček.  Palec nahoru
Odpovědět
#5
Mě se hodně zamlouvají krabičky na figurky. Škoda jen, že tvůrci nemysleli na uložení všech Carcassonne karet... Myslí si svoje
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#6
Pecka.
[Obrázek: green-meeple.png] 
Odpovědět
#7
Pecka by to byla v případě, že by se tam vešla všechna oficiálně vydaná rozšíření + zásobník na karty (věž) + pravidla. Myslí si svoje

Pak bych si to koupil! Cool
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#8
@Chmura - můžeš to vzít jakožto předlohu a upravit si ji k tvým potřebám. Bohužel toto je záležitost na několik dlouhých večerů s nutností mít přístup k nářadí a do dílny, doma by mě s tím manželka vyhodila :(
Odpovědět
#9
toš, projekt si na to doma môžeš spraviť a potom za úplatu ti to určite niekto s dielňou spraví. Tak to mám v pláne ja, kedže som v rovnakom rozpoložení ako ty Vítěz
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#10
Sem s projektem! Mrknutí   Rozjedeme sériovou výrobu! Cool
Chmura Zelený meeple
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  DÍLNA Uskladnění CARCASSONNE Carcassonne Storage Box Chmura 2 1 995 22.12.2015, 15:18
Poslední příspěvek: Adam Vondra



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)