CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
KALENDÁŘ AKCÍ Turnaj v Carcassonne 14. ročník DDM Spirála 17.11. 2019
téma založeno uživatelem Chmura - 11.9.2019, 20:27

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 22 Eldenroot 2 Jan Novotný 1 Kamzik 5 Karel 1 Petr Blanc 3 Petr Chytka 1 šmoula 4 TomasZez 3 Žabža 1
#1
Turnaj v Carcassonne 14. ročník DDM Spirála

- 17. listopadu 2019 se bude konat další turnaj ve hře Carcassonne, který pořádá každoročně Dům dětí a mládeže Praha 8 - Spirála.

-V loňském roce jsem byl přímým účastníkem a se mnou ještě další členové našeho fóra! Turnaj mohu jen doporučit. Hrála se pouze základní hra, ale atmosféra byla velice přátelská a turnaj jsme si všichni velice užili. Usměvavý

    - Přihlášky na turnaj bude možné pravděpodobně od října potrdit na stránkách DDM Spirála. (Včas zde najdete upozornění!)

Podrobné informace o minulém ročníku najdete zde:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



Předpokládám, že průběh bude pravděpodobně obdobný jako v roce minulém (viz níže).

  - čas konání: 14:00 - 18:30
  - startovné: 50,-Kč
  - hraje se ve dvou kategoriích: 6 - 12 let a 13 - 99 let.
  - adresa:  Přemyšlenská 1102/15, 182 00 Praha 8 – Kobylisy

Poznámka: Další informace zde budou upřesňovány podle toho jak budou k dispozici na stránkách DDM Spirála.
Chmura Zelený meeple
#2
Napsal jsem do DDM Spirála dotaz ohledně nadcházejícího turnaje v Carcassonne:

Dobrý den,
Chtěl jsem se touto cestou optat zda i letos bude turnaj v Carcassonne a případně, kdy se půjde přihlásit.
Děkuji za vaši odpověď a přeji krásný den.


A přišla mě tato odpověď:

Dobrý den,
plánujeme opět na 17. listopadu, zatím ještě nebylo spuštěno přihlašování, máme teď v Přemyšlenské rekonstrukci.
Snad se vše do listopadu stihne. Dám vám vědět.
S pozdravem

Martina Ježková

____________________________________________________________________________________________________________

Takže budeme doufat, že se vše podaří a turnaj bude! Usměvavý  Byla by opravdu velká škoda, kdyby se tato akce nekonala! Smutný
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#3
Dnes jsem dostal E-mail  od organizátorů turnaje v tomto znění:

"Dobrý den,
přihlašování na Carcassonne spuštěno, těšíme se na vás...MJ "
___________________________________________________________

Co dodat? Děkujeme za pozvání! Velký úsměv


Přihlásit se můžete přes následující odkaz!

ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Petr Chytka
Odpovědět
#4
Takže na turnaj jsme zatím přihlášeni dva!

Paráda, jsem zvědavý zda letošní návštěva překoná loňskou účast.

V loni se účastnili čtyři členové našeho fóra.
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#5
Na turnaj jsou zatím přihlášeni dva  členové našeho fóra Chmura a Petr Chytka!

-Přidá se k nám někdo další?

-Je důležité se přihlásit dokud jsou volná místa!!!!
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#6
Tak to je paráda! Je to opravdu další z akcí na kterou se každý rok těším! Usměvavý
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#7
Nevadí tak tedy příště! Mrknutí

Posuňte oslavy na 18tého! Myslí si svoje

Turnaj je tradičně 17. listopadu! Velký úsměv
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#8
Fajn Budeme se těšit! Šokován Vítěz
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#9
Tak to je paráda tak se nás tam zatím sejde 5! Doufám, že se přidá ještě někdo další! Velký úsměv Velký úsměv Velký úsměv
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#10
Ještě je 26 volných míst tak neváhejte! Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  KALENDÁŘ AKCÍ Turnaj v Carcassonne 16. ročník DDM Spirála Chmura 9 175 17.11.2022, 15:04
Poslední příspěvek: Žabža
  KALENDÁŘ AKCÍ Turnaj v Carcassonne 15. ročník DDM Spirála 17.11. 2021 Chmura 26 348 16.11.2021, 14:41
Poslední příspěvek: Chmura
  KALENDÁŘ AKCÍ Turnaj v Carcassonne 15. ročník DDM Spirála 17.11. 2020 Chmura 9 6 596 10.11.2020, 21:55
Poslední příspěvek: Chmura
KALENDÁŘ AKCÍ 5. Carcassonne fórum sraz - Rychnov nad Kněžnou 11.-13.10.2019 Petr Blanc 54 14 380 21.10.2019, 13:21
Poslední příspěvek: Karel
  KALENDÁŘ AKCÍ 15. mistrovství České republiky v Carcassonne 19.10. 2019 Chmura 32 5 737 20.10.2019, 18:45
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)