CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
HROMADNÉ OBJEDNÁNÍ Družina
téma založeno uživatelem Petr Chytka - 1.12.2019, 22:17

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 1 Curuj 1 Kamzik 1 Karel 1 Petr Chytka 1 šmoula 1 TomasZez 2
#1
Ahoj všem,
na strankach e-bay jsem narazil na prodej fantomu,za cenu cca 50 kč za kus,pri koupi 68 kusů.
pokud by zde byl vetsi zajem,mohl bych vse objednat a predat na srazu,nebo rozeslat.
[-] 2x   Chmura, Eldenroot
#2
No za tuhle cenu bych si od každé barvičky vzal! Myslí si svoje Vítěz
Chmura Zelený meeple
#3
Rád bych se přidal, ale mě stačí jen jedna krabička fantomů (jakékoliv barvy).
Nemám a sháním některá rozšíření (viz. můj profil), kdyby jste někde něco objevili a taky chtěli koupit, dejte vědět, přidám se Vypláznutý jazyk Díky @Karel 
#4
(2.12.2019, 12:54)Karel Napsal(a): Rád bych se přidal, ale mě stačí jen jedna krabička fantomů (jakékoliv barvy).

Ukázal by mi někdo co jsou ti Fantomové zač? Usměvavý
#5
(2.12.2019, 13:22)TomasZez Napsal(a):
(2.12.2019, 12:54)Karel Napsal(a): Rád bych se přidal, ale mě stačí jen jedna krabička fantomů (jakékoliv barvy).

Ukázal by mi někdo co jsou ti Fantomové zač? Usměvavý
viz - 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Mrknutí
#6
Taky bych se přidal, ale stačí mi jedna sada, třeba modrá když bude. [Obrázek: blue-meeple.png]
#7
(2.12.2019, 14:10)šmoula Napsal(a):
(2.12.2019, 13:22)TomasZez Napsal(a): Ukázal by mi někdo co jsou ti Fantomové zač? Usměvavý
viz - 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Mrknutí

Díky šmoulo Mrknutí

Když budou, také bych poprosil jeden kousek jakoukoliv barvu
#8
kedysi sme kupovali tu

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

ešte by som našiel jedno balenie. Ale asi sa to ani neoplatí posielať poštou.
tuším mám žltú krabičku
//edit: červenú
Zháňam rozšírenie Obliehanie. Keby si na ne niekde natrafil za rozumnú cenu, daj vedieť :)



Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  HROMADNÉ OBJEDNÁNÍ Carcassonne: Družina Knorovi 12 8 522 20.11.2017, 10:28
Poslední příspěvek: Knorovi



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)