CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
La Porxada - Pozor PODVRH!
téma založeno uživatelem Chmura - 14.4.2020, 23:48

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 8 Chmura 8 Mroj 2 PetrM 2 šmoula 1
#1
La Porxada - Pozor PODVRH!

Pozor! Na německé s-Bay se objevila "zaručeně pravá" kartička s La Porxadou. Šokován Jedná se o podvrh, protože toto minirozšíření NIKDY NEVYŠLO jako kartička, ale jen pouze jako samolepka!

ODKAZ: 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



Informace v Carcapedii:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



  Ale jestli po této kartičce někdo opravdu tak touží tak ji klidně vyrobím za polovic! Smíšek Smíšek Smíšek  A možná i lepší kvality! Mrknutí

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
#2
Správný postřeh! Děkuji za něj! Samozřejmě doplníme. Palec nahoru
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#3
Ano souhlasím s tvým hodnocením! Beru tyto kartičky spíše jako zajímavost než jako plnohodnotné minirozšíření. Myslí si svoje

______________________________________________________________________________________________________

Informace od uživatele @PetrM doplněny v Carcapedii! Ještě jednou děkuji za upozornění.
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#4
(16.4.2020, 13:12)PetrM Napsal(a): @Chmura Diky za doplneni Carcapedie! Jen ten navod byl v 5 ne 6 jazycich. Alespon ja to tak mam.

 OK dobře, jen mě ještě napiš v jakých a doplním to komplet! Mrknutí Díky!
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#5
No to by se mě také líbilo nechat si za jednu kartičku zaplatit 1 000,-Kč ! Šokován Myslí si svoje
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#6
Myslím si, že HIG nebude proti tomuto výrobci pravděpodobně nic podnikat, protože La Porxada není žádné oficiálně vydané rozšíření a má svůj zvláštní status... Myslí si svoje !
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#7
(21.4.2020, 19:29)Mroj Napsal(a): Myslel jsem jen ta rozšíření, která už se nedají koupit, to přece, logicky, žádné tržby nikomu nebere. Nebo vymyslet vlastní, české rozšíření (třeba české hrady a zámky) a prodávat to, na to by teoreticky nikdo právo mít neměl. Ale tak souhlasím, byl to blbej nápad.

Přesně tak!  Souhlasím s tebou! Cool
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#8
(21.4.2020, 22:32)Bumsakalaka Napsal(a): Ale zas urobit napr. Ceske hrady (tie myslim, ze som tu asi videl). Osobne by sa mi pacili slovenske, taky Oravsky hrad, Spisky hrad, to by sa aj pekne vyjimalo na dvojitej karticke Mrknutí
Madarske tiez niekto uz spravil.

 Jak už jsem na tomto fóru zmiňoval důležitá je grafika... Budou-li vhodné obrázka pak to není problém! Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  La porxada - Karta a její předloha Chmura 0 627 9.9.2018, 1:28
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)