CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
DŮLEŽITÉ Tapatalk - CarcassonneForum na smartphonu - snadné a pohodlné prohlížení fora
téma založeno uživatelem Eldenroot - 15.6.2020, 20:20

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 1 Eldenroot 2 Skubin 2
#1
V předchozích dnech byla na našem fóru (opět) přidána možnost prohlížení skrze aplikaci Tapatalk. Pro prohlížení stačí stáhnout bezplatnou aplikaci, která je dostupná jak pro iOS, tak pro Android. Pro uživatele smartphonu jasná volba!

V případě problémů mi dejte prosím vědět :)

Odkaz na stažení aplikace:
- Android: 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


- iOS: 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


 
[Obrázek: UYc7VCZ.jpg]
[-] 1x   Bumsakalaka
#2
SUPER!
Ďakujem. Konečne budem mať prístup aj ma mobile. 
Ja viem, išlo to aj cez prehliadač, ale takto je to pohodlnejšie. A môžem potvrdiť, že to funguje.
Odpovědět
#3
Já osobně si vystačím s chromem v mobilu... mám to otevřené v záložkách 24/7 a jen aktualizuju, když je chuť.
ale asi je to i tím, že si už roky vystačím s 5 aplikacemi  Vítěz

Jinak jsem rád, že posouváš fórum zas o krůček dál a tím co jsem napsal chci spíš říct díky za to jak dobře to na telefonu funguje  Potlesk Palec nahoru
Odpovědět
#4
Rádo se stalo, ale toto bylo přidáno na popud @Bumsakalaka, takže děkujte spíše jemu, že mě k tomu dotlačil.

Jelikož mobilní vzhled neni optimalizován a není zde možnost, tak Tapatalk toto řeší více než elegantně :)
[-] 1x   Bumsakalaka
Odpovědět
#5
Jak jsem řekl. Za mě je fórum pro telefon optimalisované úplně dostatečně. 
počkej až nakoukneš do deskozóny co připravuje Kubrt... No, nebudu to tu popisovat... Zvracet můžeš i potom  Velký úsměv
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
DŮLEŽITÉ Příspěvek na provoz fóra - Mecenáš fóra ❤ Eldenroot 197 175 664 29.2.2024, 21:41
Poslední příspěvek: Eldenroot
Tapatalk - snadné a pohodlné prohlížení na smartphonu Eldenroot 0 725 14.2.2021, 13:17
Poslední příspěvek: Eldenroot



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)