CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Big Box 2017 - Inserter
téma založeno uživatelem Silveralius - 5.8.2020, 21:25

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 1 Silveralius 2 šmoula 1
#1
Zdravím, tak jsem si včera vyzvedl Big Box (2017) a tedy je opravdu big. Větší než jsem čekal. Ale co je také big je množství vzduchu v krabici.
A tak jsem začal hledat po internetu nějaký inserter, ale nic jsem nenašel. Tak nevím jestli jen špatně hledám nebo opravdu se na big box žádný inserter nevyrábí?
Plánuji přikoupit další rozšíření a doma už mám i pár "německých" (Hrady, Kláštery, Ovocné stromy, Lázně, Oslavu a Školu) rozšíření. A co jsem tak počítal i když bych tam teď dal úplně všechna rozšíření tak mi zbude místo do budoucna.
Docela mne překvapilo, že na výšku dílku by se tam pravděpodovně vešli i ve dvou vrstvách.

Předem děkuji za jakékoliv rady :)
#2
Něco podobného jsem již řešil, ale u původní edice. Obě krabice od Big Boxu jsou ale stejně velké...
-Pro tvoji inspiraci je níže uveden odkaz. Mrknutí

ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#3
Ahoj,
no spíš bych hledal slovo "insert" místo "inserter", ale stejně najdeš jen po domácky vyrobené inserty - oficiální nejsou žádný. Takže to chce šikovny ruce, papír, dřevo, nebo plast a zkusit něco vymyslet...
Ale máš pravdu je tam hromadu zbytečného volného místa...
Odpovědět
#4
Děkuji, a měl bych k tomu ještě jendu otázku.
Máte někdo zkušenosti s použitím desek z paměťové pěny?
Třeba těchto:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



Jestli to nařežu třeba odlamovacím nožem nebo na to potřebuji něco lepšího? :)
Popřípadě jestli jste to někdo zkoušel lepit tak čemu se vyhnout? Vím, že na to musím mít speciální lepidlo, ale i ty se liší kvalitou a třeba i tím, že po některých jsou vidět žluté čáry a podobně.

Ještě jednou děkuji za rady :)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Carcassonne 3: Big Box 7 MINDOK vs HIG aneb co je špatně! Chmura 25 325 4.2.2024, 23:01
Poslední příspěvek: Chmura
  Samolepky na figurky pro big box 2017 Chmura 0 25 30.11.2023, 12:45
Poslední příspěvek: Chmura
  Big Box č.2 pro novou edici? Chmura 4 1524 14.5.2019, 15:55
Poslední příspěvek: Chmura
  Big box - žetony zboží Chmura 2 1523 6.4.2018, 9:13
Poslední příspěvek: Chmura
  Chyba v obalu krabice Big box 4 Chmura 2 2424 11.9.2017, 18:33
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)