CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Záhrady v jCloisterZone
téma založeno uživatelem Bumsakalaka - 12.8.2020, 13:45

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 6 Eldenroot 4
#1
Dobrá správa.
7.8. bola importovaná podpora záhrad do priravovanej verzie jCloisterZone.
Zatiaľ bez podpory AI (s Addou si ju teda nezahráte), ale poteší. 
@Farin  - ďakujeme! Kedy je plánovaný release?
[-] 2x   Eldenroot, Skubin
#2
Skvela zprava :) doufam, ze prida i dalsi chybejici minirozsireni...
Odpovědět
#3
No, uvidime, aktualne som sa to snazil skompilovat na pocitaci a hlasi mi to chyby, takze neviem zistit, aky je stav, len na zaklade logov.
No aktualne to je zatial rebuild, nakolko @Farin preraba logiku na urovni hry, nejake serializacie (vela) a zmeny pri drakovi.
Z rozsireni zatial len Opat + Zahrady.
Odpovědět
#4
Oki pisal som farinovi, lebo preraba veci, a tak dev este nieje pouzitelna, tak som urobil nejake pokusne rozsirenie (Studne) v 4.6 vetve a cuduj sa svete funguje to.
Engine, ktory farin urobil je fakt dobry. Takze myslim, ze sa budem realizovat Mrknutí
Odpovědět
#5
Realizuj a dopln co chybi  Mrknutí diky
Odpovědět
#6
Ha, aj som sa, pozri si Discord Mrknutí
Odpovědět
#7
Ale pozeral som na Facebooku nove screenshoty 5.0.0 verzie, a vyzera to AWESOME! skoda ze mi to nesko skompilovat ;-(
Odpovědět
#8
Je mozno nekde najit seznam vsech rozsireni/minirozsireni implementovanych v jcloisterzone a sepsat co chybi?
Odpovědět
#9
Jasne spusits a tam je zoznam co tam je.
Zaroven ale treba vyskusat, ci to skutocne aj funguje, nakolko
1. Katapult - len karticky
2. Grof - len urobi startovacie karticko - panacikov nie je mozne presuvat
3. Nie vsetky funguju proti pocitacu
4. Niektore budu v najnovsej verzii
Takze by som pockal kym vyjde 5.0.0 lebo som pozeral kod, meni sa definicia karticiek, interackie a podobne, obavam sa, ze ulozene hry v starej verzii nepojdu v novej (jedine, ak urobi farin konvertor stareho ulozenia na nove, lebo sa meni ID karticiek napr. za BA.C na BA/C a podobne)
Co je ale dobre, ze novy engine bude zohladnovat rozdiely C1/C2, niekedy su totiz v novej verzii ine karticky, pripadne, obsahuje karticka v niektorej verzii nieco naviac - vid Zahrady.

No tu cakam, na reakciu od farina, zial sa mi s nim nepodarilo zatial spojit ;-(
Odpovědět
#10
Skvele, to zni dobre. Ja si s farinem psal po emailu, to odpovedel vzdy .)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Přidání vlastních rozšíření do JCloisterZone? Luky170 6 2011 1.4.2015, 7:57
Poslední příspěvek: endomame



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)