CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Nové vydanie Lovci a zberači ako aj nové logo HiG
téma založeno uživatelem Bumsakalaka - 1.9.2020, 15:39

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 2 Chmura 4 Eldenroot 2 Mroj 1 šmoula 2
#1
Už vieme, ako byde vyzerať krabica nového vydania Carcassonne: Lovci a zberači.

Hra bude prestavená na SPIEL.digital 22.-25. 10. 2020 online, keďže sú v Nemecku zakázané všetky veľké akcie zakázané.

Vrámci zmien prešlo vynovením aj logo na Facebook stránke Hans im Glück vydavateľa hry Carcassonne (u nás - SK, CZ a PL vychádzka aktuálne vo vydavateľsktve Mindok), možno sa zmení aj celkovo, nakoľko aktuálne na SPIEL.digital vystupuje pod týmto logom.

Nedajte sa však zmiasť logom DEVIR na krabici, nakoľko to je pre zmenu vydavateľ pre španieslky a portugalsky hovoriace krajiny.

Bližšie informácie na stránke

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Přiložené soubory Miniatury
       
[-] 3x   Chmura, Eldenroot, šmoula
#2
Oooo, 
krabice vypadá fantasticky  Usměvavý
ještě by to chtělo odtajnit kartičky...
Odpovědět
#3
Souhlasím se šmoulou krabice je vskutku více než fantastická a jen doufám, že vnitřek bude taktéž perfektní!

 -Už se těším na další odtajněné obrázky.  Vypláznutý jazyk
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#4
Vzhledem k tomu, že Lovci a sběrači byli před víc než 15 lety (nebo kdy u nás vyšli) mým úplně prvním Carcassonnem a dodnes je mám v základu bez rozšíření radši než čistý originál, tak jsem na tento redesign moc zvědavý a naplňuje mě to utopickou nadějí, že by pro něj v případě úspěchu mohlo vzniknout i nějaké zbrusu nové rozšíření.
[Obrázek: green-meeple.png] 
Odpovědět
#5
Podle mě to je utopie... viz Safari?
Odpovědět
#6
(12.9.2020, 14:39)Eldenroot Napsal(a): Podle mě to je utopie... viz Safari?

 Vidím to podobně jako Eldenroot. Bohužel u všech spin-of edic (až na výjimku u Star Wars) bylo vydáno jen malé doplňující rozšíření, které obsahovalo cca 6 kartiček navíc. Je to sice velká škoda, ale asi se vydavateli nevyplatí rozšiřovat všechny edice... Myslí si svoje
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#7
(12.9.2020, 14:49)Chmura Napsal(a):
(12.9.2020, 14:39)Eldenroot Napsal(a): Podle mě to je utopie... viz Safari?

 Vidím to podobně jako Eldenroot. Bohužel u všech spin-of edic (až na výjimku u Star Wars) bylo vydáno jen malé doplňující rozšíření, které obsahovalo cca 6 kartiček navíc. Je to sice velká škoda, ale asi se vydavateli nevyplatí rozšiřovat všechny edice... Myslí si svoje

Njn, to je škoda, že když už si dají práci se spin-offy grafikou, tak že k tomu neudělají nějaké další kartičky, vždyť to už je pak otázka chvilky... Joooo kdyby nám dali prostor a pak nám to vydali, tak my by jsme jim něco udělali  Nerd
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#8
Otázka chvilky to je, ale tisk v tiskárně se musí zaplatit... a to bohužel ani tisíce prodaných minirozšíření za 200,- kč/krabice o pár kartičkách nezaplatí.

Viz Mindok a hra "Na křídlech" - základní hra i 1. rozšíření bylo vyprodáno během pár týdnů někdy v březnu... reprint byl až nyní v září, protože by se nevyplatilo tisknout po málo kusech, proto spojili dohromady tisk is připravovaným 2. rozšířením... a to nejsou hry na 200,- Kč, ale 700,- Kč za rozšíření a 1300,- Kč za základní hru. Hold profi tisk je drahá sranda a i u nás v práci když potřebujeme například 1000 ks něčeho a odebíráme pravidelně, tak minimální náklad je 25000 ks a pak se zbytek nepoužije. A bavíme zde o krabičkách.
Odpovědět
#9
Tak je tu oznámení vydání Lovců a sběračů!

 -Bude to 22.10. 2020! Na stránkách HIG je i krátké video, které doporučuji shlédnout! Mrknutí

  ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#10
No, ale vyzera to, ze minimalne na tejto edicii bude predsa len stare logo. Pricom na videu pre Paleo propaguju zmenu, mozno to len je tematicke pre Paleo?
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Rieka (Nová edícia) samostatne ako mini rozšírenie v predaji Bumsakalaka 0 46 9.2.2022, 0:18
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  Zeptali jsme se ... Klause Jürgena-Wredeho (rozhovor na HIG) Chmura 3 607 5.8.2021, 13:49
Poslední příspěvek: šmoula
  Čtyři nové mapy pro Carcassonne a nové rozšíření (Nová edice) Chmura 16 3 001 22.1.2020, 23:41
Poslední příspěvek: Chmura
  Fanouškovská rozšíření na stránkách HIG peťul 17 5 868 3.5.2016, 11:10
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)