CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
DÍLNA Další dřevěný box na Carcassonne
téma založeno uživatelem šmoula - 21.9.2020, 8:28

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 1 Chmura 2 Silveralius 1 šmoula 1
#1
Při procházení internetu na mě vyskočil další moc pěkný box na Carcassonne.

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


zde jsou rychlé postřehy:
-počítadlo ve víku
-figurky naházené v 1 krabičce - zvolil bych asi jinak
-má tam i další hry z rodiny Carcassonne (Safari.Amazonku, a další)

Ale za mě moc pěkná práce  Palec nahoru

Přiložené soubory Miniatury
       
[-] 2x   Chmura, Petr Chytka
#2
(21.9.2020, 8:28)šmoula Napsal(a): Při procházení internetu na mě vyskočil další moc pěkný box na Carcassonne.

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


zde jsou rychlé postřehy:
-počítadlo ve víku
-figurky naházené v 1 krabičce - zvolil bych asi jinak
-má tam i další hry z rodiny Carcassonne (Safari.Amazonku, a další)

Ale za mě moc pěkná práce 
Noo že by som sa inšpiroval toto je fakt pekne riešenie. Návody úplne sa spodku pod poschodím s kartickami.
Otázka je ako ľahko sa vyberá poschodie s postavičkami lebo toto vyzerá že bude krkolomné

Odoslané z SM-A202F pomocou Tapatalku

vlastne nie, poschodie s panacikmi je výrazne užšie takže sa vyberie ľahko. Len aby sa neposuvalo po kartickach pri presunoch na hracie eventy

Odoslané z SM-A202F pomocou Tapatalku
Odpovědět
#3
Ano krabice je velice pěkná, ale...

1)  Neví, zda je šťastné řešení mít v krabici úplně vše včetně spin-of edicí. Myslí si svoje Váha kompletní původní edice je mě dobře známá a tak si myslím, že pro toho, kdo by chtěl mít úplně vše v jedné krabici, tak mohu doporučit nosiče ala "Silvestr Stalone"! Šokován


2) Vyzobávat figurky po jedné z pořadače by se mě opravdu nechtělo! Zde by byly lepší jednotlivé vyndavací krabičky, nebo šuplíčky. Také umístění figurek do látkových sáčků by nebylo od věci.


Tolik moje kritika, ale jinak je krabice velice pěkné dílo a zaslouží si velkou pochvalu! Palec nahoru
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Petr Chytka
Odpovědět
#4
Na něco podobného jsem narazil už dříve, když jsem hledal dřevěné krabice na víno :D
Na rychlo jsem teď našel, že podobný dodo set se dá ještě sehnat.

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



Ale říkám si jestli není znaží si koupit prádnou velkou bednu a zbytek si sestavit z těch tenkých "dřevěných" desek. Pravda zabere to víc času. Ale bude to vypdat určitě o poznání lépe :)
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#5
Velkou dřevěnou krabici už jsme řešili třeba zde! Mrknutí

ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Chmura Zelený meeple
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)