CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Mapa USA Západ a Mapa USA východ (Nová edice)
téma založeno uživatelem Chmura - 19.10.2020, 0:07

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 4 Chmura 7 Eldenroot 2 Kamzik 1 PesBobes 1 šmoula 2
#1
Mapa USA Západ a Mapa USA východ (Nová edice)

-HIG chystá pravděpodobně ještě letos vydat Mapu USA Západ a Mapu USA východ (obrázek v příloze). Vypadá to podle obrázku, že tyto dvě mapy budou dohromady tvořit jeden celek.

Dohaduji se, že by to mohlo být již 22.10. 2020 v rámci Spiel Digital 2020! (Ale toto je pouze moje spekulace...)

Za odkaz děkuji uživateli @Jan Groot

ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Přiložené soubory Miniatury
       
Chmura Zelený meeple
#2
Jen jsem zvědavý jestli se mapy USA budou dát hrát samostatně, nebo jen dohromady a nebo oboje. Zmatený
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#3
Ano přesně tak jsem zvědavý co se s toho vyvine.... Myslí si svoje
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#4
Komu "vrtalo" v hlavě proč jsou na mapách barevné čtverečky stejně jako mě tak mám odpověď!

 -Na mapy se ještě navíc pokládají před hrou další karty, ale jsou otočené rubem nahoru! Co se s nimi, ale děje dál to prozardí až pravidla! Mrknutí

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#5
(23.10.2020, 9:08)Bumsakalaka Napsal(a): @Chmura nebolo v 2019 5 map? V Mape USA - Vychod spominas len 4 a Brtiske ostrovy tam nie su.

Ano děkuji! Psal jsem to v noci a text je kopírován právě z mapy Velké Británie takže ji hned doplním!

 -Fan jsem rád, že někdo čte a přemýšlí u toho. Usměvavý
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Bumsakalaka
Odpovědět
#6
Po podrobném zkoumání obou map USA jsem nalezl značku na mapě USA - Západ, kde přiložit druhou mapu tak aby vytvořili jednotný celek!

-Každopádně to bude chtít nový velký stůl a asi kolem 300 kartiček (prázdných polí je 336 - teda jestli jsem počítal správně)!

Přiložené soubory Miniatury
       
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Jan Groot
Odpovědět
#7
Spíše to vidím na kartelovou dohodu HIG a německých výrobců kuchyňských stolů! Myslí si svoje

 -Minimální velikost na délku 2x A1 (168 cm)! Jinak budete USA válet po zemi! Šťastný Šťastný Šťastný
Chmura Zelený meeple
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Nová mapa na Cundco v 2022 -Mapa Ukrajiny Bumsakalaka 25 602 17.1.2023, 19:11
Poslední příspěvek: finnf



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)