CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Dostupnost karet a příslušenství z Cundco v CZ
téma založeno uživatelem Owen Meany - 15.1.2021, 17:47

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 3 Chmura 4 Eldenroot 1 Erik Chmeľ 1 Fanny 4 Owen Meany 4 Skubin 1 TGD 1 xwinte00 1
#1
Ahoj všem, jak už zde bylo zmíněno, e-shop svet-deskovych-her.cz má v nabídce za rozumné ceny zboží z Cundco.de. Pár věcí jim tam chybělo. Po dohodě s jednatelem by měl pokrýt větší část jejich portfolia minirozšíření, figurek apod. Doobjednává teď třeba Labyrinth, který původně nechtěl, kvůli cituji: "až nemravné ceně dodavatele" (ale ukecal jsem ho). Bude. Dodání z tohoto shopu bez problémů. Cundco asi už budu vynechávat. Je to běh na dlouhou trať s časově nejistým výsledkem. (nehledě na čas věnovaný tomu, když nic nepřijde). S tím chlapíkem je docela řeč, kdyby Vás někoho něco napadlo, co by nám všem zjednodušilo nákup ze zahraničí, napište
[-] 1x   Skubin
#2
Trochu jsem počítal: Objednat z Cundca se i financne s touto moznosti nevyplati. Pokud si objednate jen jedno rozsireni, tak postovne je postovne, jako vsude. I tak to z tohoto webu vyjde levneji a za dva dny doma
Odpovědět
#3
(15.1.2021, 18:48)Chmura Napsal(a): Co se týká Světa deskových her tak moje zkušenost s tímto obchodem není zrovna nejlepší! Při objednávání zboží (byly to figurky) mě přišel omluvný e-mail, že figurky nemůžou najít, ale další týden se znovu objevily v nabídce obchodu. Kdybych si toho nevšiml a znovu figurky neobjednal tak jsem je dnes neměl! Naštvaný Takže nevím jestli je to proti cundcu výhra! Myslí si svoje


Zde vkládám odkaz na Svět deskových her! 

Svět deskových her ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Chápu, každý má své zkušenosti. Mě zatím nezklamali, uvidíme
Odpovědět
#4
(22.1.2021, 19:36)Chmura Napsal(a): Tak to jsou opravdové Carcassonnové vánoce! Nádhera! Palec nahoru

Tak svět deskových her doplnil sortiment z Cundco. Mají nově třeba Labyrinth za 50 Kč, což je super cena myslím...
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)