10.10.2023, 20:44
Já vím, že jsem v tomto asi jiný, ale já osobně bych tu kartičku vylepšil více.
Navázání kráteru na cestu je opravdu zvláštní. Osobně bych tam tu cestu více vymazal. Udělal tam nějaký přechod.
Potom bych dal malé krátery po okolí. A zvážil bych přidání nějakých plamínků na budovy nebo třeba na trávu :)
Když už meteorit udělá kráter takové velikosti tak většinou hoří v atmosféře. Většinou se od něj i odlomí nějaké části. A hoří i při dopadu. V případě dopadu do pouště je v kombinaci s tlakem schopen vytvořit sklo :)
Takhle to vypadá trošku jak nora nějakého zvířete co se vyhrabalo na povrch.
K pravidlům.
Varianta B je lepší, ale rozdíl mezi 2 a 3 je enormní. Mnohem větší než u 1 a 2. Zkusil bych to omezit, jelikož i tak ta plocha se mi zdá až moc velká.
Potřeba je dořešit co s kombinací s rozšířením Lázně.
Navázání kráteru na cestu je opravdu zvláštní. Osobně bych tam tu cestu více vymazal. Udělal tam nějaký přechod.
Potom bych dal malé krátery po okolí. A zvážil bych přidání nějakých plamínků na budovy nebo třeba na trávu :)
Když už meteorit udělá kráter takové velikosti tak většinou hoří v atmosféře. Většinou se od něj i odlomí nějaké části. A hoří i při dopadu. V případě dopadu do pouště je v kombinaci s tlakem schopen vytvořit sklo :)
Takhle to vypadá trošku jak nora nějakého zvířete co se vyhrabalo na povrch.
K pravidlům.
Varianta B je lepší, ale rozdíl mezi 2 a 3 je enormní. Mnohem větší než u 1 a 2. Zkusil bych to omezit, jelikož i tak ta plocha se mi zdá až moc velká.
Potřeba je dořešit co s kombinací s rozšířením Lázně.

![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)