CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
A je to tu! Nová edícia prinesie nový dizajn zadnej časti kartičiek
téma založeno uživatelem Bumsakalaka - 1.4.2021, 11:40

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 4 Chmura 9 Eldenroot 1 Fanny 2 PesBobes 1 PetrM 2 Silveralius 5 šmoula 1 TGD 1
#1
Nemecké HiG - vydavateľ Carcassonne, ako aj holanské vydavateľstvo 999 games dnes informovalo, že v rámci jubilejnej edície #4011 budu zadné kartičky mať špeciálny dizajn zohľadňujúci nové logo Carcassonne.

Čo na to hovoríte? Toto sa im podarilo, či?

Přiložené soubory Miniatury
       
#2
No za mě se toto teda nepovedlo, protože to dost omezuje hraní s nějakým jiným rozšířením. Tak a ted teda budu hodně zvažovat jestli si to pořídím a to jsem si to koupit chtěl.
[-] 2x   Myrha, TGD
Odpovědět
#3
Tak to se dalo čekat! Něco podobného jsem tušil! Naštvaný

-Je opravdu škoda, že celá nová edice nemá stejnou zadní stranu a Hig s tím přichází až teď! Myslí si svoje
Chmura Zelený meeple
[-] 3x   Fanny, Myrha, Petr Chytka
Odpovědět
#4
Zlatá v1!!!!
[-] 2x   Knorovi, Petr Chytka
Odpovědět
#5
To si trochu protiřečí s tím "The Carcassonne 20th Anniversary Edition is compatible with all Carcassonne expansions", jedině hrát se sáčkem…
[-] 1x   Myrha
Odpovědět
#6
Mám jednu jedinou otázku :D
Hrajete to nebo jste se ještě nekoukli do kalendáře? :D
Odpovědět
#7
(1.4.2021, 13:21)Silveralius Napsal(a): Mám jednu jedinou otázku :D
Hrajete to nebo jste se ještě nekoukli do kalendáře? :D

No ještě nehrajeme! Smutný

-Ale i když je zadní strana jiná co se týká mě tak si tuhle edici opravdu pořídím, protože je zcela vyjímečná a unikátní svým vzhledem a moc se těším až si dám první hru! Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#8
(1.4.2021, 13:33)Chmura Napsal(a):
(1.4.2021, 13:21)Silveralius Napsal(a): Mám jednu jedinou otázku :D
Hrajete to nebo jste se ještě nekoukli do kalendáře? :D

No ještě nehrajeme! Smutný

-Ale i když je zadní strana jiná co se týká mě tak si tuhle edici opravdu pořídím, protože je zcela vyjímečná a unikátní svým vzhledem a moc se těším až si dám první hru! Mrknutí

Také už se nemůžu dočkat až si výroční edici zahraji :D A nejlépe až ještě jí celou obalím do nových výročních obalů co vydá 999 Games  Velký úsměv
[-] 1x   Bumsakalaka
Odpovědět
#9
(1.4.2021, 13:40)Silveralius Napsal(a): Také už se nemůžu dočkat až si výroční edici zahraji :D A nejlépe až ještě jí celou obalím do nových výročních obalů co vydá 999 Games  Velký úsměv

Tak to je pro mě novinka! Šokován Máš nějaké podrobnější informace?
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#10

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



A tady k tomu i dnešní oznámení na FB :D

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



Mimochodem ten odkaz na formulář jim funguje :D A dá se vyplnit :D

Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Nový insert do krabice základní hry C3 Chmura 8 101 29.4.2023, 16:10
Poslední příspěvek: Mati
  Rieka (Nová edícia) samostatne ako mini rozšírenie v predaji Bumsakalaka 0 46 9.2.2022, 0:18
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  Nový dizajn kartičiek aj v novom Big Box 2021 Bumsakalaka 33 506 16.11.2021, 11:13
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  Cundco.de - nový sortiment od 30.10.2017 Eldenroot 20 7909 4.1.2018, 2:10
Poslední příspěvek: Curuj
  Nový eshop Cundco.de Eldenroot 2 1445 15.10.2015, 12:34
Poslední příspěvek: Eldenroot



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)