CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Jubilejní edice 20 let a vydání v ČR
téma založeno uživatelem Chmura - 6.4.2021, 10:51

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 5 Eldenroot 1 Fanny 1
#1
Jubilejní edice 20 let a vydání v ČR!

Tak mě to nedalo a napsal jsem do MINDOKU ohledně českého vydání této hry!

Text e-mailu:

"Dobrý den,

obracím se na vás za členy našeho Carcassonne fóra s následující otázkou. Chtěl bych se touto cestou zeptat, kdy plánuje vaše vydavatelství vydání hry Carcassonne Jubilejní edice 20 let. Zaznamenali jsme na vašich stránkách, že tento titul připravujete na vydání. Rád bych na našich stránkách tuto informaci uveřejnil, protože spoustu našich členů plánuje pořízení této hry. Případně uvítáme i nové informace o této i dalších plánovaných vydání Carcassonne her v tomto pro nás i Carcassonne významném roce. 

Předem děkuji za vaši odpověď."

Tak uvidíme co nám přijde za odpověď... Mrknutí
Chmura Zelený meeple
#2
Tak mě přišla tato odpověď:

"Dobrý den,
 velice nás těší Váš zájem o novinku Carcassonne Jubilejní edici 20 let. Vydání se právě připravuje a dostupnost této novinky očekáváme během léta.S pozdravem a přáním pěkného dne.

Romča z MINDOKu
MINDOK s. r. o.
 Moderní společenské hry
Korunní 810/104, budova G
101 00  Praha 10"

-No přiznám se, že takhle vyčerpávají odpověď jsem opravdu nečekal! Kdo by to řekl, když na stránkách MINDOKU mají již

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

! A každému je jasné, že jubileum je již letos!  Myslí si svoje
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#3
(6.4.2021, 18:51)Chmura Napsal(a): Tak mě přišla tato odpověď:

"Dobrý den,
 velice nás těší Váš zájem o novinku Carcassonne Jubilejní edici 20 let. Vydání se právě připravuje a dostupnost této novinky očekáváme během léta.S pozdravem a přáním pěkného dne.

Romča z MINDOKu
MINDOK s. r. o.
 Moderní společenské hry
Korunní 810/104, budova G
101 00  Praha 10"

-No přiznám se, že takhle vyčerpávají odpověď jsem opravdu nečekal! Kdo by to řekl, když na stránkách MINDOKU mají již

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

! A každému je jasné, že jubileum je již letos!  Myslí si svoje

Romča bude asi vrátnej? Velký úsměv
[-] 2x   Chmura, Kamzik
Odpovědět
#4
No možné je všechno! Všichni jsou na Home Office a nikdo ve firmě zrovinka dnes "neordinuje". Zaskočený

 No asi to zkusím ještě prošťouchnout, abychom dostali nějakou kloudnou informaci...  Myslí si svoje
Chmura Zelený meeple
[-] 2x   Fanny, Kamzik
Odpovědět
#5
Tak zhruba termin mame, chteli jsme neco vic? Cenu oznami az pred vydanim. Podle me casove +/-1.5 mesice dobry.
Odpovědět
#6
Tak jsem to nevydržel a znovu jsem napsal do MINDOKU! [Obrázek: 2jzbBXh.png]

"Dobrý den,

Děkuji vám za vaši odpověď je velká škoda, že nevíte termín uvedení hry na český trh. Německé vydavatelství HIG oznámilo vydání hry na 28.5. 2021 a nám se jedná o to zda máme zakoupit Německé nebo české vydání hry. Opravdu vám není známý přesný termín uvedení hry na český trh? Myslím si, že kdyby byla hra uvedena na český trh MINDOKEM ve stejnou dobu tak by spousta nedočkavých fanoušků raději preferovala hru s českými pravidly.

Předem děkuji za vaši odpověď.

 Za české Carcassonne fórum..."

-Tak uvidíme jestli se tentokrát dozvíme něco více konkrétního....
[Obrázek: I6Ovqxk.png]
Chmura Zelený meeple
[-] 2x   Kamzik, Petr Chytka
Odpovědět
#7
Tak a máme tady konečně odpověď z MINDOKU! Usměvavý

 "Dobrý den, právě mi kolega, který v naší společnosti zaštituje výrobu sdělil, že pokud bude vše ve výrobě správně fungovat, tak by naše výroba měla být ve stejném nebo velmi podobném termínu. Bohužel nyní přesné datum výroby ještě neznáme. Předpokládáme ho však nejpozději v červnu. Omlouvám se, ale lépe to dnes neumím. Přeji Vám pěkný den.


Romča z MINDOKu
MINDOK s. r. o.
 Moderní společenské hry
Korunní 810/104, budova G
101 00  Praha 10"

-Takže nyní máme konečně potvrzeno, že i u nás v ČR, když vše půjde tak jak má bude hra vydaná ve stejném termínu jako ji bude vydávat německý HIG! To je opravdu dobrá zpráva a velice za ní  děkujeme! Potlesk Potlesk Potlesk

Samozřejmě jsem se ještě ve vší slušnosti omluvil a poděkoval! Mrknutí Nevinný

"Dobrý den,
Ještě jednou vám děkuji za váš čas a za velice dobrou zprávu! A zároveň se omlouvám za svoji neodbytnost. Děkuji vám za všechny členy našeho Carcassonne fóra a zárověň vám přeji krásný den.

Za české Carcassonne fórum..."

Myslím si, že komunikace s MINDOKEM dopadla na jedničku! Usměvavý
Chmura Zelený meeple
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Představení 2. vydání základní hry nové edice peťul 4 118 3.1.2023, 22:44
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  Vydání rozšíření Sokol (Nová edice) Chmura 25 439 19.5.2022, 21:52
Poslední příspěvek: Chmura
  Výměna krabic na Jubilejní edici 20 let Chmura 12 172 7.7.2021, 19:34
Poslední příspěvek: skautik
  Carcassonne: Lovci a sběrači (Nová edice) ČESKÉ VYDÁNÍ Chmura 11 2327 22.10.2020, 0:53
Poslední příspěvek: Chmura
  Výročí 20 let Carcassonne hry Chmura 0 624 30.12.2019, 16:52
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)