CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Perníček první vydání - začátek a konec prodeje
téma založeno uživatelem Chmura - 14.5.2021, 13:09

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 2 Chmura 4 PetrM 1 Silveralius 1
#1
Perníček první vydání - začátek a konec prodeje!

Dnes jsem našel na Cundco.de doprodej posledních několika kusů Pana Perníčka, ale než jsem stačil dokončit objednávku bylo toto rozšíření beznadějně vyprodáno. Naštvaný Jednalo se o první vydání tohoto rozšíření (tato verze obsahuje kertičku „LebC“ 2x, ale kartička „LebD“ chybí).


Vrtá mě jen hlavou kde se jen objevily další výtisky... Myslí si svoje

ODKAZ:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Petr Chytka
#2
No podla mna prataju sklady pred nakladnenim #4011 :D
Odpovědět
#3
Tak nevím já jsem teď udělal úspěšnou objednávku. Tak uvidím :)

A samozřejmě jsem si zapoměl do košíku přihodit volnou kartičku LebD takže jsem musel udělat ještě jednu objednáku :D Aspoň jsem to vzal i s časákem :D Poštovné stejné a promo do trpasílků (Nidavellir) se neztratí :D Poštovné stejné. No a teď už jen čekat :D
[-] 1x   Chmura
Odpovědět
#4
Díky moc za předchozí příspěvek! Velký úsměv Palec nahoru Potlesk

Zjistil jsem, že je Perníček nějakým způsobem dostupný! Také jsem objednal a vše proběhlo!

Nevím co se stalo, ale když jsem objednával dnes kolem 2 hodiny tak mě to nešlo a stránky obchodu tvrdily, že je produkt již nedostupný!


NEVADÍ ZATÍM TEDY JDE OBJEDNAT!
Chmura Zelený meeple
[-] 1x   Silveralius
Odpovědět
#5
Áno bol problém na strane cundco. Možno mali zle číslo dostupných kusov. Lebo nebol si jediný, ktorému to nešlo.

Odoslané z SM-A202F pomocou Tapatalku
Odpovědět
#6
Tak to je opravdu velice zajímavé...

Na Cundco bylo inzerované první vydání rozšíření a za několik dní byl popisek upraven na druhé (opravené) vydání. No a dnes jsem stejně jako někteří z vás z balíčku vyndal druhé vydání tohoto rozšíření. Tak nevím co jsi mám myslet... Myslí si svoje  . Každopádně se cítím podvedený, protože jsem objednával něco jiného než mě přišlo... Naštvaný
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#7
No já se taky snažím shánět vydání, kde třeba nějaká kartička vypadá trochu jinak, ale u pana perníčka tomu moc nerozumím. V prvním vydání byla jedna kartička dvakrát, v ničem jiném to unikátní není ne? Já ho shnáněl v době, kdy nebyl nikde dostupný, tak jsem měl tehdá naopak nervy, aby mi přišlo opravdu druhé vydání se správnou kartičkou.
Odpovědět
#8
(28.5.2021, 13:07)PetrM Napsal(a): No já se taky snažím shánět vydání, kde třeba nějaká kartička vypadá trochu jinak, ale u pana perníčka tomu moc nerozumím. V prvním vydání byla jedna kartička dvakrát, v ničem jiném to unikátní není ne? Já ho shnáněl v době, kdy nebyl nikde dostupný, tak jsem měl tehdá naopak nervy, aby mi přišlo opravdu druhé vydání se správnou kartičkou.

No celkem máš pravdu, ale první vydání (se dvěma stejnými kartičkami) je podle mě o něco lépe vydařenější barevně! Barvy 1 vydání souhlasí s barvami základní hry. Usměvavý
Chmura Zelený meeple
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)