CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Minirozšíření: Kruhy v obilí, mor a tunely
téma založeno uživatelem ZH6 - 1.3.2014, 16:39

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 1 Eldenroot 4 LukyBil 1 ZH6 2
#1
Zajímalo by mě, jaká je pravděpodobnost, že u nás výjde toto rozšíření

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

#2
Toto nevyjde... odkaz sice nejde co jsi sem dal, ale jestli to je to stejné co jsem dával před pár dny na web, tak to mělo vyjít, ale nakonec to odložili a už to nevyjde... každopádně Kruhy v obilí se dají koupit u nás v ČR, MOR koupíš se Spielboxem (pořád je k dispozici za 7euro z Německa) a Tunel je bohužel už vyprodaný... snad udělají nějaký dotisk či vydají pouze samostatné rozšíření časem s dalšími v krabici.
Odpovědět
#3
Hmm, tak to je škoda...
Tak zrovna tu kruhy v obilí byly součástí minirozšíření, takže to mi až tak nevadí.
Odpovědět
#4
Říkám, pokud je možnost tak nakupuj... to co vyšlo ve Spielboxu ti už znova nikdo nevydá... jak jsem již psal - byl to dárek pro ty co si to koupili a Spielbox neprodá práva
Odpovědět
#5
Pro ostatní přidávám obrázek :) .

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#6
O tomto se vi aspon 3 roky. Nikdy to nevyslo a ani nevyjde. Chybi prava od Spielboxu pro tisk

Tapatalked Usměvavý
Odpovědět
#7
Ale je to škoda...
Odpovědět
#8
Škoda to je, ale už jsem si sehnal vše co mělo být v balení. Toto se řešilo na Carcassonne Central tak před 3-4 lety a je tam k tomu pěkné povídání proč to nemlže nikdy vyjít jako velké krabicové rozšíření
[-] 3x   Chmura, Mato, peťul
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)