CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Adventná akcia na rok 2021 začne 29.11.2021
téma založeno uživatelem Bumsakalaka - 26.11.2021, 17:31

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
adahy 3 Bumsakalaka 5 Chmura 8 Fanny 1 Kamzik 1 LunarHexagon 2 Mati 4 PetrM 2 Silveralius 4 Weetek23 1
#1
Ako pozerám tak to nové rozšírenie je v skutku veľmo jednoduché...Nie že by som chcel niečo veľmo zložité.. A čakal som iné... ale poteší aj toto si myslím
Odpovědět
#2
Chmura čo si si tam namiešal :D 

inak chcem sa spýtať aj ostatných.
Toto je tiež niečo nové? 

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


lebo je to docela dobré... lubí sa mi to viac ako oficialne karty alebo tú kocku čo som robil  Usměvavý
alebo je to niečo staré
Odpovědět
#3
(29.11.2021, 19:42)Silveralius Napsal(a): Tak já to úspěšně no prošvihl. Pracovně.
Takže teď jen vybrat co vezmu z toho co zbylo :D
Ale uvažuji nad tím dárkovým balíčkem.
Láká mne ta řeka. Jen musím doma zkouknout jestli je to ta z nového Big Boxu nebo z výroční edice :)

Jak ze si prosvihl?? Co hadam to neni uz vypredane??
Odpovědět
#4
(29.11.2021, 22:56)Silveralius Napsal(a): Tak jsem prohledal sbírku a Dutch Monasteries mám z minulého roku už. Tak to vypadá, že tento rok jsem nic nepropásl :)
Jinak tedy nové minirozšíření dost slabota. Tohle bych v Photoshopu vytvořil za den ani ne.

mám podobný názor k novému rozšíreniu. Ale mám tu myšlienku že do tejto hry zakomponovať už nejaké zložitejšie rozšírenie a ešte brať do úvahy predchádzajúce veľké a malé rozšírenia a sklbiť všetky pravidlá(v prípade hrania všetkých rozšírení) môže byť celkom už parádny guláš. Možno dostávajú veľa správ ohladne už dospupných pravidiel a stále sú tam nejaké tie diery ktoré možno ani oni sami nevedia   Velký úsměv . Čiže chápem ich zmýšlanie že ked vidať rozšírenie tak také ktoré bude nejak odosobnené od ostatných. 

Druhý môj názor je že ešte stále jetu  čerstvá Jubilejná edícia na ktorej ryžujú plus momentálne vyšiel další Bigbox 2021 (kde je ten novší dizajn zas Fuška )  čiže tento rok aby vydali ešte nejaké veľké rozšírenie by bolo zbytočné... nechajú si ho na budúci rok (možno-len odhad... alebo možno už skončili tým 10-tim rozšírením.)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  Zimná krajina 2022 - este tento rok!!!! Bumsakalaka 26 699 25.2.2023, 23:48
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  Jarná akcia na cundco.de je v roku 2022 chudobná Bumsakalaka 2 61 5.4.2022, 16:51
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  Jarná akcia na Cundco.de mega meeple, japonské bodovy a ďalšie Bumsakalaka 7 1 084 20.3.2021, 21:54
Poslední příspěvek: Silveralius
  Jarná akcia cundco.de Curuj 0 773 26.3.2018, 22:22
Poslední příspěvek: Curuj



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)