Ahoj,
1. Statek vyhodnotí louku (jako na konci hry) a figurky vrátíš zpět hráčům. Statek zůstává ve hře - na louce do konce hry - jen za více bodů. na jedné louce nesmí být jednu chvíli statek + sedlák. Pokud ano, tak se sedlák vyhodnotí, dle pravidel (1 nebo 3 body)
2. Pokud na vrchol věže umístíš figurku, tak na ni již nelze přikládat dřevěné díly věží a tím pádem se nerozšiřuje působnost věže a můžeš si tak ochránit figurky.
3. Bazar to je kapitola sama o sobě ....tomu taky moc nechápu...
1. Statek vyhodnotí louku (jako na konci hry) a figurky vrátíš zpět hráčům. Statek zůstává ve hře - na louce do konce hry - jen za více bodů. na jedné louce nesmí být jednu chvíli statek + sedlák. Pokud ano, tak se sedlák vyhodnotí, dle pravidel (1 nebo 3 body)
2. Pokud na vrchol věže umístíš figurku, tak na ni již nelze přikládat dřevěné díly věží a tím pádem se nerozšiřuje působnost věže a můžeš si tak ochránit figurky.
3. Bazar to je kapitola sama o sobě ....tomu taky moc nechápu...

![[-]](https://www.carcassonneforum.cz/images/collapse.png)