CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
3D tisk - ASA filament
téma založeno uživatelem Eldenroot - 24.10.2022, 17:42

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Eldenroot 2 Kamzik 2
#1
Zdravíčko, nemá někdo doma 3D tiskárnu a k tomu ASA filament? Potřeboval bych prosím vytisknout tento model

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



Děkuji
#2
Já mám ABS, což je skoro stejné jako ASA, ale nemám kryt na tiskárnu a mám obavy, že by se to bez toho asi hodně kroutilo. Mám černou a přeběh z úplně  světlé zelené do bílé. Mohl bych to zkusit, ale momentálně tiskárna tiskne spoustu dílů na RC modely. Možná až příští týden, pokud nebude někdo volnější dřív.
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět
#3
Ahoj @Kamzik ! Díky za nabídku!

Potřeboval bych to ideálně vytisknout v černé barvě, ale potřebuji to mít relativně přesné (spíše nepokroucené). Bohužel tímto filamentem nedisponuji a nemám kryt na tiskárnu, takže sem to vzdal.

Napsal mi i @šmoula 

Oběma vám moc děkuji, určitě se nějak domluvíme... tisk to je na "chvilku" jen je potřeba doladit tedy co a jak.

Mám doma Prusa Mini+ tiskárnu, takže jsem taktéž k dispozici pro komunitu fóra... jen jaksik zatím ladím pár věcí :)
Odpovědět
#4
Na krytu pracuju už dlouho, ale pořád jsou přednější věci než toto. Navíc tiskárnu docela často převážím, takže představa mít pevný kryt je docela šílená.
ASA, ABS bych určitě netisknul doma, to bych vzal do práce, tam to může smrdět jak chce. Ale jak říkáš, je to drobnost na chvilku, ale taky než se vychytá tisk na kvalitu něco zabere, zvlášť ABS.
Třeba něco vymyslí @šmoula , já to dřív než příští týden určitě nestihnu, teď toho mám docela dost. Když tak dám vědět.
[-] 1x   Eldenroot
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  3D tisk - najde se někdo? Eldenroot 4 55 23.12.2021, 19:20
Poslední příspěvek: Eldenroot



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)