28.4.2023, 6:07
(27.4.2023, 20:54)Chmura Napsal(a): No celkem "nářez" jako zajímavost moc pěkný a klobouk dolů za nápad jak na to!
-Nicméně si nedovedu představit jak je to herně praktické...
Taktiež si to neviem predstaviť.. nevdel som tam ziadne figurky.. a taktiež skladovanie tejto hry..

