CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
Amazonka
téma založeno uživatelem Fanny - 1.5.2023, 16:09

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 1 Chmura 1 Fanny 2 Mati 1
#1
Ahoj, přemýšlím nad objednávkou z Cundco a při prohlížení "co je nového" jsem objevil i kartičky pro Amazonku... dokáže někdo z Vás říct, jestli se jedná o nějaké nové kartičky, nebo pouze o kartičky které jsou stejné v základní hře Amazonky (já se tedy přikláním spíše k té druhé možnosti). díky

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]



Fanny
#2
Ahoj mám za to, že jsou to kartičky ze základní hry! Ale bohužel se nejedná o kompletní hru!

-Základní hra Amazonka obsahuje celkem 8 plat (s kartičkami, 2 kartičkami, startovní kartou a ústím řeky) a ještě navíc počítadlo bodů + figurky...

-No a cundco nabízí pouze část kartiček základní hry... Smutný
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#3
zeptám se ... a budete si někdo něco chtít objednávat? Já mám zájem asi jen o tu novou mapu, ale dát za mapu 8e a za poštovný dalších 18e, to trochu nedává smysl Nerozhodnutý
Odpovědět
#4
Coze? No pockame si kym bude mapy vyrabat aj niekto druhy :) Viem, ze planuje vydavat mapy aj bulharsky vydavatel, aj ukrainsky. Holandsky uz vydava, ale mapy su len za odmenu u neho (za vernostne body)
[-] 1x   Fanny
Odpovědět
#5
(1.5.2023, 21:06)Fanny Napsal(a): zeptám se ... a budete si někdo něco chtít objednávat? Já mám zájem asi jen o tu novou mapu, ale dát za mapu 8e a za poštovný dalších 18e, to trochu nedává smysl Nerozhodnutý


Fanny tak to radšej počkaj ak fakt objednavaš iba to.. podla mapy su stále a ak by sa aj vypredali pochybujem že by nerobili dotlač .. ked sa to bude predavať... počkaj na nejake to rozsirenie ktoré ma vyjsť .. pribalis aj nejakych duchov a uz sa to oplatí...

Ale je to na tebe
[-] 1x   Fanny
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)