CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
KE STAŽENÍ-PRAVIDLA Divy lidstva (Carcassonne 3)
téma založeno uživatelem Chmura - 10.10.2023, 21:15

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Bumsakalaka 1 Chmura 1 peťul 2 Silveralius 1 šmoula 1
#1
Český a Anglický návod pro Carcassonne 3: Divy lidstva

Vložen anglický návod v souboru PDF.

Více informací o tomto rozšíření naleznete

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

.

Přiložené soubory
.pdf   NÁVOD-Divy lidstva EN.pdf (Velikost: 11,82 MB / Nahráno: 10.10.2023, 21:33 / Stažení: 9x)
.pdf   NÁVOD-Divy lidstva DE-EN (aktualizovan HiG - rijen 2023).pdf.pdf (Velikost: 4,92 MB / Nahráno: 15.10.2023, 20:58 / Stažení: 12x)
.pdf   NÁVOD_Divy_lidstva_CZ.pdf (Velikost: 1,36 MB / Nahráno: 17.10.2023, 17:34 / Stažení: 26x)
Chmura Zelený meeple
#2
Do prvního příspěvku přidán německý a anglický návod s aktualizovanými pravidly od HiG.
[-] 1x   Petr Chytka
Odpovědět
#3
Do prvního příspěvku vloženy CZ pravidla, které ovšem vychází z původní (neaktualizované) verze.
Porovnával jsem tyto 2 verze a je tam pouze slovíčkaření, které si stejně při překladu upravuji (nepřekládám doslova) a mezi popisy divů na str. 2 jsou větší mezery, aby jim na 3. str. na konci nevznikla taková "díra".
Pokud toto přežijete, tak beru pravidla za hotová. Překopávat znovu se mi to fakt nechce...
Odpovědět
#4
(17.10.2023, 9:05)šmoula Napsal(a): Do prvního příspěvku vloženy CZ pravidla, které ovšem vychází z původní (neaktualizované) verze.
Porovnával jsem tyto 2 verze a je tam pouze slovíčkaření, které si stejně při překladu upravuji (nepřekládám doslova) a mezi popisy divů na str. 2 jsou větší mezery, aby jim na 3. str. na konci nevznikla taková "díra".
Pokud toto přežijete, tak beru pravidla za hotová. Překopávat znovu se mi to fakt nechce...

Souhlasím pravidla jsou i takto v pořádku. Jedině akorát u pravidel divu Stonehenge je že dokončená cesta musí být obsazená.
[-] 2x   Bumsakalaka, šmoula
Odpovědět
#5
Všiml jsem si, že u Notre Dame chybí popis příkladu.
Odpovědět
#6
(17.10.2023, 14:57)peťul Napsal(a): Souhlasím pravidla jsou i takto v pořádku. Jedině akorát u pravidel divu Stonehenge je že dokončená cesta musí být obsazená.

Co vyrazme meni pravidla, imho Cool
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)