CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
TRŽIŠTĚ-NÁKUP Kúpim rozšírenie Vež, C1
téma založeno uživatelem CrunchSK - 18.2.2024, 13:56

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 5 CrunchSK 6
#1
Ahoj,
zháňam rozšírenie Vež z prvej edície (C1).
Máte to niekto na predaj? Chcel by som to v CZ/SK verzií.
Ide mi hlavne o krabicu a tiles, samotná veža nie je potrebná.

Ďakujem :)
#2
Obávám se, že dnes je toto rozšíření už bohužel hůře sehnatelné a počítal bych s vyšší cenou! Smutný

Cool Doporučuji pravidelně kontrolovat internetové bazary jako jsou například tyto:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#3
Hej na Zatrolenkach bola Vež ale krabica bola v hroznom stave (potrhaná). Ale už som tam zohnal aj iné rozšírenia vo veľmi dobrom stave :)
No ja všeobecne hľadám (mini rozšírenia) na

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]

ale tieto väčšie by som chcel hlavne CZ/SK edície kvôli krabiciam a chýba mi už len Vež a potom Ovce a Kopce.
Odpovědět
#4
(18.2.2024, 15:09)Chmura Napsal(a): Obávám se, že dnes je toto rozšíření už bohužel hůře sehnatelné a počítal bych s vyšší cenou! Smutný

Cool Doporučuji pravidelně kontrolovat internetové bazary jako jsou například tyto:

[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


[Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou zobrazit URL odkazy - klikněte ZDE pro přihlášení/registraci.]


Ešte k tomuto by som dodal Vinted a BGG market ak poznáte.

Nedávno (možno to tam ešte je) som videl na Vinted 8 rozšírenie od poliaka síce bez krabice ale tiles boli v TOP stave.
Odpovědět
#5
Doma jsem to pořádně prohledal... a našel jsem ještě Krabici + věž, ale zbytek nemám. Takže, kdyby jsi toužil jen po krabici o jedné bych věděl... Velký úsměv

Přiložené soubory Miniatury
   
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#6
(18.2.2024, 16:09)Chmura Napsal(a): Doma jsem to pořádně prohledal... a našel jsem ještě Krabici + věž, ale zbytek nemám. Takže, kdyby jsi toužil jen po krabici o jedné bych věděl... Velký úsměv

Hmmm tak toto znie lákavo :D Pozriem či viem niekde za normálnu cenu zohnať Vež z inej jazykovej verzie prípadne bez boxu.

Akú cenu by si si predstavoval/a čisto za ten box a vežu?
Odpovědět
#7
(18.2.2024, 16:39)CrunchSK Napsal(a): Akú cenu by si si predstavoval/a čisto za ten box a vežu?

A co takle, že bych je s tebou vyměnil za 12 velkých bílých figurek do Carcassonne? Byla by to přijatelná cena?
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#8
(18.2.2024, 17:07)Chmura Napsal(a):
(18.2.2024, 16:39)CrunchSK Napsal(a): Akú cenu by si si predstavoval/a čisto za ten box a vežu?

A co takle, že bych je s tebou vyměnil za 12 velkých bílých figurek do Carcassonne? Byla by to přijatelná cena?

Nemám :D :( len celý biely set figúrok
Odpovědět
#9
Můžeme se domluvit přes SZ. Mrknutí
Chmura Zelený meeple
Odpovědět
#10
Tak nakoniec som zohnal C1 rozsirenie Vez. Bolo to este zabalene (sealed). Je mozne ze dnes este clovek kupi nepouzite? Alebo je tam nejaka finta? :D Rozbalil som to a vyzera to byt fakt ako nove
Odpovědět




Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)