CarcassonneCZE @CarcassonneCZE Discord RSS

Vítejte na fóru věnovanému deskové hře Carcassonne! x


Avatar
DÍLNA Uložení "Podtáckového" Carcassonne
téma založeno uživatelem Chmura - 18.2.2024, 23:46

Uživatele, kteří přidali do tohoto tématu příspěvek: [ZRUŠIT filtrování příspěvků]
Chmura 1
#1
Uložení "Podtáckového" Carcassonne

-Někdy v první polovině loňského roku jsem náhodou narazil na téma na Carcassonne Central, kde jeden ze členů nabízel prodej několika sad papírových pivních podtácků s motivem kartiček Carcassonne 1. Trochu to tedy zkrátím..., napsal jsem, zaplatil jsem a podtácky přišly (no nekupte to za 25 euro..). A opravdu jak bylo na CC psáno jednalo se o kompletní základní hru 72 podtácků, Opatství 6 podtácků, rozšíření Kruhy v obilí 6 podtácků a rozšíření Tunel 4 podtácky. (Teprve později, když jsem pátral na internetu, zjistil jsem, že se jedná o podtácky, které byly spolu s dalším příslušenstvím a doplňky vydány jako "picí" hra Dospělí z Carcassonne!)

1) Uložení podtácků (obrázek č.1):
-Vzhledem k tomu, že se mě tu a tam doma "válí" pár krabic od Carcassonne tak jsem se rozhodl uložit podtácky do jedné z nich! Byl jsem sám překvapen jak se všechny podtácky krásně do krabice vejdou. Upravil jsem originální insert tak, aby v něm podtácky pěkně držely a byl jsem spokojený jak se mě to hezky povedlo...


2) Doplnění herního materiálu (obrázek č. 2):
-Samozřejmě, když jsem zjistil, že se jedná o kompletní Carcassonne hru, ale v podtáccích (+ něco navíc) uvědomil jsem si, že když doplním figurky, žetony a počítalo bodů, půjde hra normálně hrát!

-Doplnil jsem ji tedy o počítalo bodů, ke kterému jsem opatřil velké figurky s prvního rozšíření v základních barvách (červená, modrá, žlutá, zelená a černá). Dále jsem ve stejných barvách objednal z Cundca velké podtáckové figurky. No a pak jsem ještě poprosil uživatele @Mati (Díky Mati!) o vypálení žetonů tunelu z překližky, které jsem samozřejmě také nabarvil.

-Pro kompletní uložení herního materiálu jsem vyrobil i 4 krabičky na uložení figurek.


3) Uložení "Podtáckového" Carcassonne (obrázek č. 3):
-Na posledním obrázku můžete vidět kompletní uložení kompletního herního materiálu.

-Myslím, že se mě to celkem povedlo. Někteří z vás si již mohli toto "Podtáckové" Carcassonne zahrát na 13. srazu našeho fóra! Mrknutí

Přiložené soubory Miniatury
           
Chmura Zelený meeple
[-] 3x   Kerry42, Mati, Petr Chytka


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnuto Poslední příspěvek
  DÍLNA ŽETONY uložení-Pouzdra na mince Chmura 3 434 16.4.2021, 10:00
Poslední příspěvek: Bumsakalaka
  DÍLNA Uložení Big boxu č.3 v dřevěném pořadači Chmura 2 1 891 8.2.2019, 9:38
Poslední příspěvek: Chmura
  DÍLNA Uložení hry do Velkého Boxu Jana.Zat 5 2 946 5.1.2017, 17:59
Poslední příspěvek: Chmura



Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)